Abi komandos nuo pirmų minučių kibo į darbą ir vien pirmame kėlinyje bendromis pastangomis surinko net 81 tašką. Nors įpusėjus rungtynėms 73:69 pirmavo „Nuggets“, tačiau antroje susitikimo dalyje „Jazz“ perėmė iniciatyvą. Ketvirto kėlinio pradžioje šeimininkai po kelių taiklių Georges Niango metimų išsiveržė į priekį 103:99 ir išsaugojo persvarą iki finalinės sirenos. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei svečiai sumažino atsilikimą iki 3 taškų (118:121), bet Jordanas Clarksonas pataikė tolimą metimą, o „Jazz“ pergalę įtvirtino du baudų metimus realizavęs Bogdanovičius.

32 metų kroatas šiose rungtynėse buvo tiesiog nesustabdomas. Per 39 minutes Bogdanovičius pelnė 48 taškus (8 iš 12 dvitaškių, 8 iš 11 tritaškių, 8 iš 8 baudų), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. „Jazz“ lyderis pagerino savo asmeninius karjeros rezultatyvumo ir realizuotų tolimų metimų rekordus. Beje, jis tapo pirmuoju žaidėju „Jazz“ istorijoje, pelniusiu bent 45 taškus ir pataikiusiu bent 8 tritaškius.

„Jaučiuosi daug geriau, pagerėjo ir metimų kokybė. Atrodo, kad artėju prie optimalios sportinės formos pačiu reikiamiausiu metu, tikiuosi, kad pavyks pratęsti sėkmingą žaidimą ir atkrintamosiose varžybose “, – po rungtynių teigė B. Bogdanovičius.

Geriausią pergalių ir pralaimėjimų balansą NBA lygoje turinčiai „Jazz“ komandai 21 tašką pelnė J. Clarkosonas, 14 taškų pridėjo prancūzas Rudy Gobertas. Denverio ekipoje rezultatyviausiai žaidė 31 tašką surinkę Michaelas Porteris, 24 pridėjo Nikola Jokičius. Pagrindiniu pretendentu į NBA reguliaraus sezono MVP titulą vadinamas serbas taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Žaidėme su labai gerai parengta ir treniruojama komanda. „Jazz“ žaidėjai laikosi trenerio parengto žaidimo plano, bet tuo pat metu jie akivaizdžiai mėgaujasi krepšiniu. Be to, jie ne tik labai puikiai žaidžia puolime, bet pasižymi puikia komandine gynyba. Jie žaidžia kaip komanda ir būtent todėl pirmauja Vakarų konferencijoje ir visoje NBA lygoje“, – teigė N. Jokičius.

„Jazz“: B. Bogdanovičius 48, J. Clarksonas 21, R. Gobertas 14, G. Niangas 13, Joe Inglesas 10.

„Nuggets“: M. Porteris 31, N. Jokičius 24, P. Millsapas 19, A. Riversas 18, A. Gordonas 10.

Kitose rungtynėse dar vieną nesėkmę patyrė Los Andželo „Lakers“ ekipa. Be traumuoto LeBrono Jameso žaidžiantys NBA čempionai išvykoje 101:106 (22:34, 33:25, 23:23, 23:24)nusileido Portlando „Trail Blazers“ komandai. 8 nesėkmę per paskutines 10 rungtynių patyrusi „Lakers“ Vakarų konferencijoje nusmuko į 7 vietą. Savo ruožtu, antrą pergalę iš eilės iškovojusi „Trail Blazers“ pakilo į 6 poziciją.

Los Andželo komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir 36 taškus surinkęs Anthony Davisas. „Lakers“ aukštaūgis taip pat atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, bet jo pastangų neužteko. Šeimininkų gretose žibėjo 38 taškus pelnęs Damianas Lillardas, 21 tašką pridėjo C.J.McCollumas.

Primename, kad pagal naują NBA varžyvų formatą tik pirmas šešias vietas konferencijoje užėmusios komandos pateks tiesiai į atkrintamąsias varžybas, o 7-10 pozicijas užėmusios ekipos gegužės 18-21 susikaus pirmą kartą NBA organizuotame „Play-in“ turnyre ir varžysis dėl vietos atkrintamosiose.

„Blazers“: D. Lillardas 38 (7 rez. perd.), C.J. McCollumas 21, Normanas Powellas 19, Jusufas Nurkičius (13 atk. kam.) ir Enesas Kanteris (10 atk. kam.) po 10.

„Lakers“: Anthony Davisas 36 (12 atk. kam., 5 rez. perd.), Alexas Caruso 18, Kentavious Caldwell-Pope'as 17.