Pergalę rezultatu 112:103 (24:29, 34:26, 30:26, 24:22) šventė svečiai iš Oklahomos.

„Knicks“ pirmame kėlinyje trumpai pirmavo dviženkliu skirtumu – 25:14, 27:16, tačiau vėliau Russello Westbrooko ir Eneso Kanterio duetas perlaužė mačo eigą.

M. Kuzminskas ir D. Sabonis vienas prieš kitą nesigynė, o aikštėje vienu metu buvo antro ketvirčio pradžioje.

Lietuviai, kurie abu kartu anksčiau žaidė Malagos „Unicaja“ ekipoje, šį kartą kalnų nenuvertė: M. Kuzminskas per 7 minutes pelnė 4 taškus (1/2 dvitaškis, 0/1 tritaškis, 2/2 baudos) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau jo mestas tritaškis net nelietė lanko, o D. Sabonis per 16 min. surinko 5 taškus (1/4 dvitaškis, 1/1 tritaškis), atkovojo 1 kamuolį, suklydo 2 kartus ir 3 sykius prasižengė.

Mūsiškiui sunkiai sekėsi stabdyti Latvijos krepšinio supertalentą Kristapą Porzingį, kuris smaginosi dėjimais iš viršaus.

K. Porzingio sąskaitoje – 21 taškas (6/14 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), 5 atkovoti kamuoliai ir 5 blokai.

Tragiškai šioje dvikovoje krepšį atakavo „Knicks“ lyderis Carmelo Anthony, pataikęs tik 4 metimus iš 19.

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidė šeimininkų gynėjas Derrickas Rose'as, pasižymėjęs 30 taškų, o svečių gretose tuo pačiu atsakė turkas Enesas Kanteris, įmetęs 27 taškus.

„Knicks“: Derrickas Rose'as 30 (10/18 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 10/10 baudos), Kristapas Porzingis 21 (5 blokai), Carmelo Anthony 18 (4/19 metimai iš žaidimo, 10/11 baudos), Courtney Lee 13 taškų.

„Thunder“: Russellas Westbrookas (18 atk. kam., 14 rez. perd., 7 klaidos) ir Enesas Kanteris (12/16 dvitaškiai, 3/5 baudos, 10 atk. kam.) po 27, Stevenas Adamsas (10 atk. kam.) ir Anthony Morrow po 14, Andre Robersonas 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)