Visus kėlinius laimėję „Ristūnai“ nuo varžovų atitrūko antrame ketvirtyje, kai susikrovė 15 taškų pranašumą – 52:37. „Heat“ jo taip ir nebepanaikino ir galiausiai nuleido rankas.

Indianapoliečiai įspūdingai atakavo iš toli: tikslą pasiekė net 20 jų tolimų šūvių iš 36-ių (56 proc.), kai šeimininkai pataikė tik 9 tolimus bandymus iš 34-ių (26 proc.).

137 taškai yra daugiausia, kiek „Pacers“ kada nors pavyko įmesti į „Heat“ krepšį. Tai – net 10 taškų geresnis rodiklis nei ligšiolinis rekordas, t. y. 127 taškai, atseikėti dar 1992-aisiais.

Į devintą vietą Rytuose pakilusiems „Ristūnams“ taškus 27 surinko Malcolmas Brogdonas (3/3 dvitaškiai, 7/9 tritaškiai), po 17 – Justinas Holiday (5/8 tritaškiai) ir Dougas McDermottas, 16 – T. J. McConnellis (8/9 dvitaškiai, 15 rez. perd.).

Tuo metu Domantas Sabonis pasižymėjo galingu dvigubu dubliu. Lietuvio sąskaitoje – 13 taškų (5/11 dvitaškiai, 3/6 baudos), 15 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai per 28 minutes.

Floridos valstijos atstovams Bam Adebayo pelnė 20, Jimmy Butleris pridėjo 17, o Goranas Dragičius – 16 taškų.

Įdomu, kad jau sekmadienį komandos tarpusavyje susigrums dar kartą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (16)