Pavydėtiną stabilumą 2019-20 metų NBA sezone ir toliau demonstruoja Domantas Sabonis. Starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 34 sužaistas minutes surinko 12 taškų (5/10 dvit., 2/2 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Trečiame ketvirtyje 18 taškų deficitą turėję „Hornets“ prieš lemiamo kėlinuko pradžią surengė įspūdingą spurtą ir sumažino savo atsilikimą iki 66:70, tačiau šeimininkai užtikrintai pradėjo paskutinę susitikimo dalį ir neužilgo susigrąžino dviženklį pranašumą.

Prie ketvirto kėlinuko pradžioje sėkmingai sužaistos „Pacers“ atkarpos prisidėjo ir jau 22-ąjį šio sezono dvigubą dublį surinkęs Sabonis, bet ketvirčiui įpusėjus lietuvis paliko aikštę užsidirbęs penktąją asmeninę pražangą. Likusią susitikimo dalį aikštėje praleido abiejų komandų atsarginiai krepšininkai.

Dar vienas solidus pasirodymas leido Domantui pratęsti rekordinę seriją – dvyliktąjį dvigubą dublį iš eilės surinkęs aukštaūgis pratęsė ilgiausią tokio pobūdžio seriją savo karjeroje. Negana to, jaunojo Sabo pasiekimas yra ir visų laikų Lietuvos krepšininkų NBA rekordas.

Viso net 22 dvigubus dublius šiame sezone jau surinkęs Domas pagal šį rodiklį visoje lygoje nusileidžia tik praėjusio sezono naudingiausiam NBA krepšininkui graikui Gianniui Antetokounmpo.

Viena iš pagrindinių Indianos komandos pergalės priežasčių tapo puiki Nate'o McMillano auklėtinių gynyba prieš varžovų gynėjų duetą Terry Rozier ir Devonte' Grahamą. „Hornets“ starto penkete rungtynes pradėję įžaidėjai kartu pataikė vos 4 iš 30 metimų iš žaidimo bei užbaigė dvikovą viso surinkę vos 15 taškų.

Rezultatyviausiai „Pacers“ komandoje pasirodė atsarginis įžaidėjas Aaronas Holiday. Net 12 iš 23 surinktų taškų ketvirtajame kėlinuke pelniusiam gynėjui pritrūko tik vieno taško iki praėjusį mėnesį užfiksuoto karjeros rezultatyvumo rekordo.

„Pacers“: Aaronas Holiday 23 (9/10 baud.), Mylesas Turneris 14 (10 atk. kam., 5 blk.), Domantas Sabonis ir T. J. McConnellas (8 rez. perd.) po 12, Malcolmas Brogdonas 11 taškų.

„Hornets“: Cody Zelleris 19 (12 atk. kam.), Malikas Monkas 14, Devonte' Grahamas 12 (3/14 trit.), Bismackas Biyombo 11 (17 atk. kam.), Milesas Bridgesas 10 taškų.

Artimiausiose rungtynėse Domanto ir jo komandos draugų laukia ypatingas iššūkis – naktį iš antradienio į trečiadienį „Pacers“ namuose priims pajėgiausią Vakarų konferencijos klubą Los Andželo „Lakers“.

Praėjusiame sezone „Lakers“ Indianapolyje patyrė itin skaudų sutriuškinimą – šeimininkai tarpusavio dvikovą laimėjo net 136:94.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)