Jeffo Hornaceko auklėtiniai namų „Madison Square Garden“ arenoje 109:95 (34:36, 30:23, 25:15, 20:21) pranoko Detroito „Pistons“ (34/40) krepšininkus ir pergalę iškovojo po penkių nesėkmių iš eilės.

Per paskutinius du mačus po 34 minutes žaidęs ir 16,5 taško rinkęs M. Kuzminskas šįkart vietą starto penkete vėl užleido kelio skausmų nebejaučiančiam Carmelo Anthony. Visgi net ir nuo parketo pakilusiam lietuviui „Knicks“ treneris aikštėje rado vietos.

Kūzia rungtyniavo 22 minutes, per kurias surinko 5 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit.,), 4 rezultatyvius perdavimus ir 1 perimtą kamuolį. 205 cm ūgio dar dukart prasižengė ir sykį suklydo.

4 rezultatyvūs perdavimai – pakartotas M. Kuzminsko asmeninis NBA rekordas. Anksčiau tokį rezultatą jis buvo užfiksavęs tik kartą – sausio pabaigoje vykusioje akistatoje su Atlantos „Hawks“.

„Knicks“: Derrickas Rose'as 27 (6 rez. perd.), Kristapas Porzingis 25 (8 atk. kam.), Carmelo Anthony 21, Willy Hernangomezas 15 taškų.

„Pistons“: Marcusas Morrisas 20, Ishas Smithas 15 (5 rez. perd.), Kentavious Caldwellas-Pope'as ir Tobias Harris po 12, Andre Drummondas 10 taškų.

Laimėję Niujorko krepšininkai išvengė pašalinimo iš kovos dėl bilieto į atkrintamąsias. Visgi išsikapstyti J. Hornaceko auklėtiniams jau praktiškai nebėra šansų – jie Rytų konferencijoje užima vos 12-ą vietą.

Kitas „Knicks“ varžovas – Majamio „Heat“ (35/38) klubas, su kuriuo namuose bus žaidžiama naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.