J. Valančiūnas rungtynes pradėjo startiniame penkete ir aikštėje praleido 24 minutes, pelnė 16 taškų (6/8 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 4 varžovų metimus bei prasižengė 6 kartus.

Lietuvis septintose rungtynėse iš eilės pelnė dviženklį taškų skaičių bei pagerino sezono blokuotų metimų rekordą.

Po trijų kėlinių „Raptors“ persvara siekė tik 4 taškus (77:73), tačiau ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo atkarpa 14:2 (91:75), po kurios šeimininkai jau nebepavijo nutolusių svečių.

Lietuvio tiesioginis oponentas, pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas DeAndre Aytonas per 35 minutes pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 3/6 baud.) ir atkovojo 18 kamuolių.

Rezultatyviau už lietuvį „Raptors“ gretose žaidė tik Kawhi Leonardas, įmetęs 19 taškų (6 atk. kam., 5 rez. perd.). 14 taškų pridėjo Serge‘as Ibaka, 11 – Kyle‘as Lowry (12 rez. perd.), 10 – Pascalio Siakamo sąskaitoje.

„Raptors“ (8/1): Kawhi Leonardas 19, Serge'as Ibaka 14, Kyle'as Lowry'is (12 rez. perd.) 11, Pascalis Siakamas 10.

„Suns“ (1/7): Isaiah Canaanas 19, Devinas Bookeris 18, Deandre Aytonas (18 atk. kam.) 17, Trevoras Ariza ir T. J. Warrenas po 10.