Indianapolio klubas svečiuose 105:87 (27:16, 18:19, 35:26, 25:26) nesunkiai įrodė pranašumą prieš Čikagos „Bulls“ (2-8) komandą.

D. Sabonis buvo arti dvigubo dublio – per 26 minutes jis pelnė 8 taškus (2/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/6 baudos) bei sugriebė 9 atšokusius kamuolius.

Nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilęs ir vos penktą kartą kartu su Mylesu Turneriu rungtyniavęs lietuvis taip pat atliko rezultatyvų perdavimą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo kitas vasarą iš Oklahomos „Thunder“ atvykęs žaidėjas Victoras Oladipo, kuris pelnė 25 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Tai puiki pergalė išvykoje, tačiau vis dar yra nemažai dalykų, kuriuos turėtume daryti geriau. Mums dar reikia geriau vienas kitą suprasti. Šiandien buvo pirmas kartas, kuomet visi buvome sveiki. Tai svarbu. Matome, jog einame teisinga linkme“, – žiniasklaidai sakė V. Oladipo.

Keturių pralaimėjimų serijos metu po 115 taškus į savo krepšį praleisdavę „Pacers“ krepšininkai šįkart gynyboje pasirodė itin solidžiai bei varžovams leido atakuoti vos 39,8 proc. taiklumu.

„Mūsų tikslas buvo apginti baudos aikštelę. Mes padarėme puikų darbą ir leidome varžovams iš po krepšio surinkti tik 38 taškus. Įvykdėme rungtynių planą ir akivaizdžiai pagerinome savo gynybą“, – po mačo džiaugėsi „Pacers“ strategas Nate‘as McMillanas.

Indianos ekipa į priekį pabėgo dar pirmajame kėlinyje, kai po spurto 9:0 atitrūko 25:12. Po sėkmingo starto „Pacers“ krepšininkai atgal neatsigręžė.

Antrojoje mačo pusėje D. Sabonio klubas pradėjo „Bulls“ triuškinimą, o vienu metu ketvirtajame kėlinyje pirmavo net 98:72.

„Bulls“: Bobby Portisas 20 (11 atk. kam., 6/14 dvitaškiai), Krisas Dunnas 16, Justinas Holiday 14, Lauri Markkanenas 12 (10 atk. kam., 2/9 tritaškiai), Quincy Pontexteris 7.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (10/17 dvitaškiai), Bojanas Bogdanovičius 22, Thadeusas Youngas 13, Mylesas Turneris 11, Cory Josephas 10, Domantas Sabonis ir Lance‘as Stephensonas po 8.

Kitas rungtynes Indianapolio klubas žais sekmadienį namuose su Hjustono „Rockets“.