Indianapolio klubas sekmadienio vakarą svečiuose per pratęsimą 109:106 (32:26, 25:23, 22:21, 19:28, 11:8) palaužė Majamio „Heat“ (22-21).

D. Sabonis per 35 minutes pelnė 17 taškų (5/11 dvit., 0/2 trit., 7/7 baud.), atkovojo 11 kamuolių, 3 kamuolius perėmė ir atliko rezultatyvų perdavimą.

6 asmenines pražangas susirinkęs pratęsimą stebėjo nuo atsarginių suolelio.

Gynyboje daug problemų turėjęs lietuvis niekaip negalėjo susitvarkyti su B. Adebayo, kuris surinko 29 taškus ir 10 atkovotų kamuolių.

Negana to, trečiajame kėlinyje D. Sabonis tapo monstriško „Heat“ atstovo dėjimo auka. Nors teisėjai iš pradžių sušvilpė įspūdingai per lietuvį skridusiam atletui pražangą, po vaizdo peržiūros arbitrai tokį sprendimą atšaukė ir pražangą skyrė Indianapolio komandos žaidėjui.

D. Saboniui esant aikštelėje „Pacers“ įmestų/praleistų taškų santykis buvo -2. Palyginimui, B. Adebayo taškų santykis buvo +22.

Atkaklių rungtynių ketvirtojo kėlinio pradžioje „Pacers“ turėjo dviženklį pranašumą 83:72, tačiau Majamio ekipa vos per minutę prisivijo 80:83.

Netrukus Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai vėl kiek atsiplėšė (94:86), tačiau Eriko Spoelstros kariauna vis tiek nepasidavė.

Nors D. Sabonio baudų metimai likus žaisti pusantros minutės ketvirtajame kėlinyje leido „Pacers“ pirmauti 98:92, „Heat“ atsakė spurtu 6:0 ir išlygino rezultatą.

Likus žaisti 12 sekundžių Jimmy Butleris prametė antrą mestą baudos metimą, o šansą laimėti gavo svečiai. Vis dėlto Caris LeVertas paskutinę sekundę metė pro šalį.

Pratęsimą geriau pradėjo „Heat“ (103:98), tačiau „Pacers“ snaiperiai smeigė tris tritaškius iš eilės ir išvedė svečius į priekį 107:103.

B. Adebayo sušvelnino šeimininkų atsilikimą iki 106:107, bet po taiklaus C. LeVerto dvitaškio (109:106), J. Butlerio ir Tylerio Herro tritaškiai tikslo nepasiekė.

„Heat“: Bamas Adebayo 29 (10 atk. kam.), Jimmy Butleris 21 (15 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 13, Tyleris Herro 11.

„Pacers“: Domantas Sabonis 17 (11 atk. kam.), Mylesas Turneris 16, Justinas Holiday ir Dougas McDermottas po 15, Carisas LeVertas 13, Malcolmas Brogdonas (10 rez. perd.) ir T.J. McConnellis po 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (41)