„Jis viską padarė teisingai , – kalbėjo „Heat“ strategas Erikas Spoelstra. – Jis žvilgtelėjo į atsarginių žaidėjų suolą, mes susikalbėjome akimis. Pakėliau akis sakydamas: „OK, tai tegul geriau būna paskutinis metimas“.

B. Adebayo nugalėtojams pelnė 21 tašką ir atkovojo 15 kamuolių, Goranas Dragičius pridėjo 18 taškų, Kendrickas Nunnas – 17, Trevoras Ariza – 15.

„Nets“ ekipoje Landry Shametas surinko 30 taškų, Kyrie Irvingas – 20. Bruklino komandai dėl traumos negalėjo padėti Jamesas Hardenas, o Kevinas Durantas pirmame kėlinyje susižeidė ir aikštę negrįžo. Apskritai šį reguliarųjį sezoną vienas iš lyderių K. Durantas nežaidė 33 rungtynių iš 57.

„Heat“ komandoje dėl patemptos čiurnos nežaidė Jimmy Butleris.

Dvikova vyko itin atkakliai, aikštės šeimininkai nepirmavo daugiau nei 7 taškais, o svečiai – ne daugiau 5 taškais iki paskutinių minučių. „Heat“ pabaigoje atsiliko 6 taškais, tačiau per paskutines minutes sugebėjo spurtuoti 10:2.

„Varžovai gerai žaidė, pataikė daug metimų, reikia nukelti prieš juos kepurę, – kalbėjo K. Irvingas. – Žinoma, buvo dalykų, kurie mums galėjo geriau sektis“.