Vieni iš Rytų konferencijos favoritų „Heat“ į Klivlandą atvyko be savo lyderio Jimmy Butlerio, tačiau su turnyro lentelės dugne žengiančiais šeimininkais svečiai iš Floridos tris kėlinukus tvarkėsi be jokių problemų.

Prieš lemiamą susitikimo ketvirtį komandas skyrė net 19 taškų, tačiau naujoko Kevino Porterio vedami „Cavaliers“ sugebėjo ne tik atkurti intrigą, bet ir žengti į paskutinę Majamio komandos ataką su dviejų taškų pranašumu.

Pergalę išplėšti siekusio Gorano Dragičiaus tritaškis buvo netaiklus, tačiau kamuolį po „Cavs“ krepšiu atkovojo vienu didžiausių šio sezono NBA atradimų tapęs naujokas Kendrickas Nunnas. Šaltakraujiškas lygos debiutanto dvitaškis išlygino rezultatą, o paskutinė Klivlando krepšininkų ataka baigėsi nesėkme.

Į pratęsimą svečiai iš Floridos žengė su ypatingu pasitikėjimu savimi – iki šios dvikovos „Heat“ buvo laimėje visus aštuonis šiame sezone papildomų minučių pareikalavusius susitikimus. Visgi absoliučiu visų laikų NBA rekordu tapti galėjusios devintosios pergalės Majamio komandai iškovoti nepavyko.

Larry Nance'o, Porterio ir Dariuso Garlando vedami šeimininkai sugebėjo pranokti neabejotinais rungtynių favoritais laikytus svečius ir išplėšti sensacingą pergalę. 30 taškų prie jos pridėjusiam atakuojančiam gynėjui Porteriui tai buvo rezultatyviausios jo karjeros rungtynės.

Su vyriausiuoju treneriu Johnu Beileinu Visų žvaigždžių savaitgalio pertraukos metu atsisveikinusiems „Cavaliers“ pavyko laimėti jau antrąsias iš trejų naujojo trenerio J. B. Bickerstaffo vadovautų rungtynių.

Pernai Joną Valančiūną Memfio „Grizzlies“ klube treniravęs Bickerstaffas šioje dvikovoje parodė savo taktinį lankstumą – aikštėje blankiai atrodę starto penketo nariai Andre Drummondas ir Čedi Osmanas ant parketo praleido vos po 24 minutes, o visus 5 tritaškius iki ilgosios pertraukos pataikęs „Heat“ snaiperis Dunacnas Robinsonas antroje susitikimo dalyje nerealizavo nė vieno iš 6 bandymų.

„Cavaliers“: Kevinas Porteris 30 (4/7 trit., 8 atk. kam.), Kevinas Love'as 17 (14 atk. kam.), Larry Nance'as 16, Tristanas Thompsonas 15, Darius Garlandas 14 (7 rez. perd.), Andre Drummondas ir Collinas Sextonas po 13 taškų.

„Heat“: Bamas Adebayo (13 atk. kam., 9 rez. perd.) ir Goranas Dragičius po 22, Kendrickas Nunnas 21, Jae Crowderis 16, Duncanas Robinsonas 15 (5/11 trit.), Derrickas Jonesas 10 taškų.

48 rungtynių minučių komandoms nepakako ir JAV sostinėje Vašingtone, kur vietos „Wizards“ (20-36) sugebėjo mesti rimtą iššūkį absoliutiems lygos lyderiams Milvokio „Bucks“ (49-8). Visgi svečiai iš Viskonsino valstijos pratęsime įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 137:134 (30:25, 27:22, 38:35, 28:41, 14:11).

Itin apmaudžiai šį pralaimėjimą išgyventi turėjo „Wizards“ atakuojantis gynėjas Bradley Bealas. Pastarosiose Vašingtono komandos rungtynėse karjeros rekordą su 53 pelnytais taškais pasiekęs krepšininkas sugebėjo jį pagerinti ir surinkti net 55 taškus, tačiau jo atstovaujamas klubas pralaimėjo abu šiuos susitikimus.

Milvokio komanda sugebėjo iškovoti pergalę nenuvargindama savo lyderio Giannio Antetokounmpo. Favoritu apginti pernai iškovotą naudingiausio lygos krepšininko titulą laikomas graikas aikštėje praleido tik 25 minutes ir turėtų būti išsaugojęs pakankamai jėgų artėjančią naktį vyksiančiam „Bucks“ mūšiui su Toronto „Raptors“ ekipa.

„Wizards“: Bradley Bealas 55 (11/20 dvit., 8/13 trit., 9/10 baud., 9 kl.), Shabazzas Napieras 27 (7 rez. perd.), Ishas Smithas 13, Rui Hachimura 12, Ianas Mahinmi 10 taškų.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 40 (13/20 dvit., 2/8 trit., 8/8 baud.), Ericas Bledsoe 23 (7 atk. kam., 10 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 22 (14 atk. kam., 8 kl.), George'as Hillas 14, Donte DiVincenzo 12 (10 atk. kam.), Robinas Lopezas 11, Wesley Matthewsas 10 taškų.

Kitų rungtynių rezultatai:

Bruklino „Nets“ (26-30) – Orlando „Magic“ (25-32) 113:115 (27:22, 27:19, 33:40, 26:34)

„Nets“: Spenceris Dinwiddie 24, Carisas LeVertas 19 (5/15 dvit., 8 rez. perd.), Garrettas Temple'as 18, Jarrettas Allenas 16 (11 atk. kam.), Joe Harrisas 12, Taureanas Prince'as 10 taškų.

„Magic“: Aaronas Gordonas 27 (10 atk. kam.), Evanas Fournier ir Terrence'as Rossas po 21, Nikola Vučevičius 16 (10 atk. kam.), Jamesas Ennisas 13 taškų.

Hjustono „Rockets“ (37-20) – Niujorko „Knicks“ (17-40) 123:112 (36:33, 36:24, 29:29, 22:26)

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (9 rez. perd.), Benas McLemore'as 17, Ericas Gordonas 16, Austinas Riversas 14, Robertas Covingtonas 11 (4 blk.), Danuelis House'as 10 taškų.

„Knicks“: R. J. Barrettas 21, Julius Randle'as 17 (12 atk. kam.), Dennisas Smithas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 7 per. kam.), Bobby Portisas 12, Mitchellas Robinsonas 10 taškų (5 blk.).

Dalaso „Mavericks“ (35-23) – Minesotos „Timberwolves“ (16-40) 139:123 (41:27, 40:38, 29:31, 29:27)

„Mavericks“: Timas Hardaway 23, Luka Dončičius 20 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Sethas Curry 19, Delonas Wrightas 16, Kristapas Porzingis 15 (1/8 trit., 9 atk. kam.), J. J. Barea 12, Maxi Kleberas 11 taškų.

„Timberwolves“: D'Angelo Russellas 29, Malikas Beasley 21 (5/12 trit.), Jamesas Johnsonas 19, Jarrettas Culveris 13, Kelanas Martinas 11 taškų.

Jutos „Jazz“ (36-21) – Finikso „Suns“ (24-34) 111:131 (35:27, 27:35, 26:37, 23:32)

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 38 (6/9 trit.), Bojanas Bogdanovičius 16, Jordanas Clarksonas 14, Rudy Gobertas 13 taškų.

„Suns“: Devinas Bookeris 24 (10 rez. perd.), Ricky Rubio 22 (6 atk. kam., 11 rez. perd., 7 per. kam.), Kelly Oubre 18, DeAndre Aytonas 16, Dario Šaričius 14 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)