„Pelikanai“ laikėsi tris kėlinius, bet lemiamo ketvirčio metu subyrėjo – prasileido atkarpą 4:19 ir atsiliko 83:102.

Prieš savo buvusią komandą kalnų nenuvertė ir Jonas Valančiūnas, kuris per minutes 22 minutes surinko 6 taškus (1/4 dvitaškis, 1/1 tritaškis, 1/2 bauda), 6 atkovotus kamuolius ir 6 pražangas. JV dar perėmė 1 kamuolį ir blokavo 3 varžovų metimus.

Arti nemalonaus trigubo dublio buvo Zionas Williamsonas, kurio sąskaitoje – 20 taškų (6/16 metimai iš žaidimo), 9 nusiimti kamuoliai ir 9 klaidos. Trey'us Murphy III pridėjo 15 taškų.

Šeimininkus į priekį vedė Ja Morant su 32 taškais ir 8 rezultatyviais perdavimais.

Jareno Jacksono jaunesnysiojo indėlis į pergalę – 17 taškų ir 6 blokai, Desmondo Bane'o – 18 taškų, o Steveno Adamso – 10 taškų ir 21 sugriebtas kamuolys.

Tiek „Pelicans“, tiek „Grizzlies“ šiuo metu su Denverio „Nuggets“ (23-12) lenktyniauja dėl pirmos Vakarų konferencijos vietos.

Tuo metu fejeverkus Teksase sprogdino Luka Dončičius. Jo tempiami Dalaso „Mavericks“ (21-16) išvykoje 126:125 (32:30, 36:34, 35:29, 23:32) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (12-24) klubą, iškovojo jau 6 pergalę iš eilės ir pakilo į 4 vietą Vakaruose.

Trečio kėlinio viduryje „Mavs“ buvo pabėgę 17 taškų skirtumu – 93:76, bet turėjo kautis iki pat finalinės sirenos. Likus 5 sekundėms Jeremy Sochanas netgi galėjo persverti rezultatą „Spurs“ naudai, bet nepataikė dvitaško, o netrukus L. Dončičius realizavo abi baudas (126:123).

Išplėšti pratęsimą galėjęs Tre Jones sumetė tik dvi baudas iš keturių, o prie linijos stojęs Luka galėjo sau leisti pramesti abi, nes likusio laiko buvo paprasčiausiai per mažai – dalasiečiai išnešė sveiką kailį 126:125.

Prie to svariausiai ir vėl prisidėjo pastaruoju metu tiesiog fantastišką formą demonstruojantis L. Dončičius.

Slovėnas sušveitė 51 tašką (12/19 dvitaškių, 6/10 tritaškiai, 9/15 baudos, 6 atk. kam., 9 rez. perd., 4 perimti kam.) ir pusšimčio ribą pasiekė arba viršijo jau trečiame iš pastarųjų šešių susitikimų (25 tšk., 50 tšk., 32 tšk., 60 tšk., 35 tšk., 51 tšk.).

Tokiu būdu Luka tapo pirmuoju žaidėju per visą NBA istoriją, kuris per šešerias paeiliui rungtynes sukaupė bent 250 taškų, 50 atkovotų kamuolių ir 50 rezultatyvių perdavimų.

Christianas Woodas nugalėtojams pasiūlė 25 taškus (4/7 tritaškiai).

Greggo Popovichiaus, kuris žadėjo neleisti L. Dončičiui pelnyti 50 taškų, kariaunai Keldonas Johnsonas parūpino 30 (4/5 tritaškiai), Jeremy Sochanas – 20, o Jakobas Poeltlis – 19 taškų ir 15 atkovotų kamuolių.