Be traumą patyrusio slovėno likusi Teksaso ekipa per pratęsimą 118:122 (23:37, 27:36, 31:18, 31:21, 6:10) nusileido Majamio „Heat“ (19-7).

Jau pirmojo kėlinio pradžioje L. Dončičius darydamas dvižingsnį užmynė ant „Heat“ gynėjo Kendricko Nunno kojos ir pasisuko čiurną.

Skausmą kentęs slovėnas kurį laiką susiėmęs už čiurnos sėdėjo greta žiūrovų, o vėliau ant vienos kojos iššuoliavo į rūbinę.

Fantastišką formą pastaruoju metu demonstravęs „Mavericks“ lyderis patyrė vidutinio sunkumo čiurnos patempimą. Nėra aišku, kiek laiko jis negalės rungtyniauti.

Viso susitikimo metu Dalaso klubas žaidė su varžovais taškas į tašką, tačiau krito pratęsimo pabaigoje, kai per 3 minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir leido „Heat“ pergalingai spurtuoti 8:0.

„Mavericks“: Timas Hardaway 28, Kristapas Porzingis 22 (14 atk. kam.), Jalenas Brunsonas 18 (8 rez. perd.).

„Heat“: Jimmy Butleris 27 (7 rez. perd.), Tyleris Herro 19, Bamas Adebayo 18 (11 atk. kam., 10 rez. perd.).

Luka Dončičius patyrė traumą

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo ir NBA rekordą užfiksavo San Antonijaus „Spurs“ (10-15) komanda, kuri Meksike per pratęsimą 121:119 (28:18, 16:30, 34:32, 31:29, 12:10) palaužė Finikso „Suns“ (11-14).

Greggo Popovichiaus auklėtiniai pratęsimą žaidė jau ketvirtame susitikime iš eilės bei taip užfiksavo absoliutų lygos rekordą.

Rungtynių baigtį nulėmė Patty Millsas, kuris paskutinę pratęsimo sekundę pataikė pergalę San Antonijaus klubui išplėšusį dvitaškį.

„Spurs“: Patty Millsas 26, Dejounte Murray'us (7 atk. kam.), LaMarcusas Aldridge'as (7 atk. kam., 3 bl.) ir DeMaras DeRozanas (6 atk. kam.) po 18.

„Suns“: Ricky Rubio 25 (13 rez. perd.), Frankas Kaminsky 22, Dario Šaričius 19 (17 atk. kam.), Kelly Oubre 17 (8 atk. kam.).