Dar prieš pat šias „išvažiuojamąsias“ rungtynes NBA generalinis komisaras Adamas Silveris paskelbė netradicinę naujieną. Nuo 2020-2021 m. sezono į NBA Plėtojimosi lygą bus priimta Meksiko „Capitanes“ komanda, tapsianti 29-ąją šios lygos ekipa ir pirmuoju ne JAV ir Kanados klubu šiame turnyre.

Netrukus po naujienos paskelbimo, Meksike prasidėjo ir NBA reguliariojo sezono rungtynės, tapusios dar vienu L. Dončičiaus triumfu.

20-metis slovėnas „Pistons“ pavaišino trigubu dubliu – pelnė net 41 tašką (8/11 dvit., 6/13 trit., 7/12 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Jau 8-ąjį trigubą dublį šiame sezone surinkęs slovėnas Meksiko publiką pradžiugino prieš pat kamuolio išmetimą, į ją per mikrofoną kreipęsis sklandžia ispanų kalba, išmokta gyvenant iš žaidžiant Madride.

Lukai kalbant, maloniai nustebęs į slovėną žiūrėjo mikrofoną jam perleidęs varžovų komandos atstovas Blake'as Griffinas.

Rungtynių metu „Pistons“ tapo eiline komanda, neradusia jokių priešnuodžių Lukos žaidimui puolime, o dar vienu Deitroito komandos skriaudiku „Mavericks“ gretose tapo jaunesnysis Stepheno Curry brolis Sethas, kuris, pakilęs nuo atsarginių suolo, „sukratė“ net 30 taškų (18 jų – per antrą ketvirtį).

„Mavericks“ nedidele persvara laimėjo visus susitikimo kėlinius, o dviženklį taškų skaičių – 20 – tarp nugalėtojųs surinko dar ir latvis Kristapas Porzingis.

Pralaimėjusiems 23 taškus pelnė ir 15 kauolių atkovojo Andre Drummondas, 19 taškų pridėjo Derrickas Rose'as, 16 – Markieffas Morrisas.

Kitose rungtynėse tarpusavyje susirėmė dvi pajėgios Rytų konferencijos ekipos, kurių akistatoje pirmąjį sezono pralaimėjimą namie patyrė Bostono „Celtics“ (17/7). „Keltai” 109:115 (34:28, 25:28, 21:25, 29:34) nusileido Filadelfijos „76ers” (19/7) krepšininkams.

Aikštėje šį kartą siautėjo prieš mačą Charleso Barkley ir Shaquille'o O'Nealo kritikos dėl pernelyg pasyvaus žaidimo sulaukęs Joelis Embiidas. „76ers” vidurio puolėjas pelnė 38 tašku (16 – per paskutinį kėlinį) ir atkovojo 13 kamuolių.

„Jie buvo teisūs sakydami, kad aš galiu žaisti geriau“, – dar prieš rungtynes į NBA legendų komentarus sureagavęs J. Embiidas tai pademonstravo ir ant parketo.

23 taškus prie pergalės pridėjo Tobias Harrisas, 15 – Mike'as Scottas.

Pralaimėjusiems Kemba Walkeris pelnė 29, Enesas Kanteris – 20, o Gordonas Haywardas – 19 taškų.

Kiti rezultatai

San Antonijaus „Spurs“ (9/15) – Klivlando „Cavaliers” (6/19) – po pratęsimo 109:117 (19:28, 24:25, 25:25, 35:25, 6:14);

Denverio „Nuggets” (14-8) – Portlando „Trail Blazers” (10/15) – 114:99 (33:26, 29:27, 27:25, 25:21).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)