Po permainingos kovos 109-95(22-24, 26-22, 36-22, 25-27) triumfavo Mike'o Budenholzerio auklėtiniai.

Abi ekipos mačą pradėjo lėtai ir, nors svečiai prieš rungtynes buvo laikomi akivaizdžiais favoritais, po pirmųjų 12-kos minučių rezultatas buvo apylygis.

Antrajame ketvirtyje tęsėsi įtempta kova. Nepaisant lygios kovos, nė vienos komandos krepšininkai nebuvo linkę persistengti gynyboje ir leido varžovams susikurti nemažai laisvų metimų.

Vis dėlto, krepšiai buvo kyg užrišti – prasidedant ilgajai pertraukai „Bucks“ buvo pataikę 3 tolimus metimus iš 18, o kitoje aikštės pusėje tikslą pasiekė 4 iš 14 bandymų.

Po ilgosios pertraukos „Bucks“ spurtavo 12-6 ir susikrovė 8 taškų persvarą, kurios šeimininkams panaikinti nesisekė. Sužaidus 7 minutes trečiajame kėlinyje svečiai, vedami Giannio Antetokounmpo, jau buvo susikrovę dviženklį pranašumą (69:58).

Milvokio klubas nesustojo – trečiojo kėlinio metu pelnė 36 taškus ir padidino persvarą jau iki 16 taškų. Paskutinysis ketvirtis tebuvo formalumas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (14 atk. kam.), Brookas Lopezas 20, Malcolmas Brogdonas 17.

„Knicks“: Kevinas Knoxas 21, Noah Vonleh (15 atk. kam.) ir Timas Hardaway Jr. po 14.