„Ristūnai“ savo arenoje 94:97 (25:22, 22:24, 19:21, 28:30) apmaudžiai neatsilaikė prieš Toronto „Raptors“ (4/3) pajėgas.

Be susižeidusio pagrindinio savo įžaidėjo Malcolmo Brogdono kovoję Indianapolio atstovai tris kėlinius dažniausiai buvo priekyje, bet lemiamame ketvirtyje jau vijosi savo varžovus.

Tiksint paskutinėms mačo sekundėms tritaškį pataikęs D. Sabonis sumažino saviškių atsilikimą iki minimumo (94:95), o dvi baudas realizavus lygos naujokui Scottie Barnesui turėjo progą tolimu metimu išplėšti pratęsimą. Deja, aidint sirenai lietuvio paleistas kamuolys nuo lentos atsimušė į lanką ir tinklelio neskrodė.

Iš viso per 40 minučių D. Sabonis pelnė 22 taškus (7/11 dvitaškiai, 1/7 tritaškis, 5/6 baudos), nusiėmė 14, o perėmė 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

16 taškų pridėjo Justinas Holiday'us, 15 – Carisas LeVertas.

Svečiams S. Barnesas surinko 21 ir 12. Po 16 taškų sukaupė Fredas VanVleetas ir ukrainietis Sviatoslavas Michailiukas, 15 – O. G. Anunoby.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)