San Antonijaus klubui atstovaujantis Donatas Motiejūnas ant parketo pasirodė ketvirto kėlinuko viduryje, kai komandas skyrė 24 taškų „Nuggets“ persvara. Nepilnas 6 minutes aikštėje praleidęs lietuvis per jas surinko 2 taškus (1/3 met., 0/1 trit.), 3 atkovotus kamuolius ir vieną rezultatyvų perdavimą.

Nepaisant to, jog didžiąją lemiamo ketvirčio dalį „Spurs“ vyriausiasis treneris Greggas Popovičius aikštėje laikė atsarginius krepšininkus, nuo San Antonijaus klubo atsarginių suolelio pakilę žaidėjai rezultatyvumu vis vien nusileido savo tiesioginiams oponentams 28:39.

Antrą kartą iš eilės varžovus įveikę „Nuggets“ pastarąsias dvejas tarpusavio rungtynes laimėjo bendru 32 taškų skirtumu.

Denverio klubą į pergalę vedė kanadiečio Jamalo Murray ir serbo Nikola Jokičiaus tandemas. Keturis tolimus metimus pataikęs gynėjas tapo rezultatyviausiu susitikimo krepšininku, o aukštaūgiui iš Balkanų pritrūko tik dviejų rezutlatyvių perdavimų iki dar vieno trigubo dublio.

„Nuggets“: Jamalas Murray 23 (4/9 trit., 7 rez. perd.), Willas Bartonas 17, Nikola Jokičius 16 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Gary Harrisas 15, Paulas Millsapas 14, Malikas Beasley 11, Monte Morrisas 10 taškų.

„Spurs“: LaMarcusas Aldridge‘as (10 atk. kam.) ir DeMaras DeRozanas (6/15 met.) po 17, Jakobas Poeltlas (6/7 met., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Derrickas White‘as po 12 taškų.

Šansą išplėšti lemiamas septintąsias serijos rungtynes „Spurs“ turės naktį iš ketvirtadienio į penktadienį San Antonijuje vyksiančioje dvikovoje.

Rytų konferencijoje paaiškėjo paskutinės dvi antrojo atkrintamųjų varžybų etapo dalyvės. Pirmosiose serijos rungtynėse Orlando „Magic“ ekipai nusileidę Toronto „Raptors“ šiąnakt namuose užtikrintai įveikė varžovus rezultatu 115:96 (35:19, 32:28, 32:23, 16:26) ir triumfavo laimėdami seriją rezultatu 4:1.

Tai buvo pirmas atvejis „Raptors“ klubo istorijoje, kai kandiečiams pavyko laimėti ketverias atkrintamųjų varžybų rungtynes iš eilės. Negana to, šeimininkai šiose rungtynėse vienu metu turėjo didžiausiu kada nors atkrintamosiose jų turėtu pranašumu tapusią 37 taškų persvarą.

Kanadiečiai šioje serijoje absoliučiai neutralizavo pavojingiausią „Magic“ puolimo ginklą Nikola Vučevičių. Visų žvaigždžių rungtynėse šiame sezone debiutavęs juodkalnietis šiąnakt pelnė vos 6 taškus, o seriją užbaigė vidutiniškai joje rinkęs po 11,2 taško ir iš žaidimo atakavęs vos 36 procentų taiklumu (21/58).

„Raptors“: Kawhi Leonardas 27 (5/5 trit.), Pascalis Siakamas 24, Kyle‘as Lowry 14 (9 rez. perd.), Normanas Powellas 11, Serge‘as Ibaka 10 taškų.

„Magic“: D. J. Augutinas 15 (4/8 trit.), Wesley Iwundu ir Terrence‘as Rossas po 12, Aaronas Gordonas 11 (4/13 met.), Evanas Fournier 10 taškų.

Rytų konferencijos pusfinalyje Kanados klubas susitiks su Filadelfijos „76ers“ krepšininkais, šiąnakt namuose 122:100 (32:15, 28:16, 35:33, 27:26) įveikusiais Bruklino „Nets“. Serijoje iki keturių pergalių Pensilvanijos valstijos ekipa varžovus įveikė rezultatu 4:1.

Šeimininkai iniciatyvą tvirtai suėmė į savo rankas jau nuo pirmųjų susitikimo minučių. „76ers“ pelnė pirmuosius 14 rungtynių taškų, o po kelių minučių pirmavo stulbinančiu rezultatu 20:2.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinuko minutėmis aikštėje ir vėl įsiplieskė aistros. Kovingą seriją komandos užbaigė dar vienu susistumdymu, po kurio iš aikštės išvaryti Filadelfijos krepšininkai Gregas Monroe ir australas Jonah Boldenas bei „Nets“ atstovaujantys bosnis Džananas Musa ir latvis Rodionas Kurucas.

„76ers“: Joelis Embiidas 23 (13 atk. kam.), Benas Simmonsas 13, Tobias Harrisas 12, J. J. Redickas ir Jamesas Ennisas po 11, Johnathonas Simmonsas 10 taškų.

„Nets“: Rondae Hollis-Jeffersonas 21, Carisas LeVertas 18, Rodionas Kurucas 14 (7 atk. kam.), Shabazzas Napieras 11, (...) D‘Angelo Russellas 8 taškai (3/16 met.).