Pirmame ketvirtyje „Pacers“ puolimą ant savo pečių traukė Malcolmas Brogdonas ir Domantas Sabonis. Aukštaūgis pelnė 7, o visus šešis metimus iš žaidimo (4/4 trit.) realizavęs Brogdonas – net 16 taškų. Likę šeimininkų krepšininkai per pirmąsias 12 žaidimo minučių surinko 5 taškus.

Iki antrojo kėlinuko pabaigos likus kiek daugiau nei dviem minutėm savo antrąją ir trečiąją asmenines pražangas akimirksniu užsidirbęs Sabonis ketvirtį užbaigė ant atsarginių žaidėjų suolo. Ketvirtoji pražanga lėmė lietuvio žaidimo laiko apribojimą ir trečiame kėlinuke.

Iki lemiamo ketvirčio pabaigos likus keturiom su puse minutės „Pacers“ po Domanto dvitaškio įgavo trijų taškų persvarą – 96:93. Visgi per artimiausias keturias minutes svečiai iš Niujorko pelnė 11 taškų be atsako ir išsiveržė pergalę iš „Banker's Life Fieldhouse“ arenos.

39 minutes aikštėje praleidęs Sabonis per jas surinko 13 taškų (4/7 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), 13 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 4 klaidas. Susitikimo pabaigoje ties techninės pražangos riba dėl karštų diskusijų su arbitrais balansavęs aukštaūgis taisykles viso pažeidė 5 kartus.

Indianos klubo neišgelbėjo rezultatyviausias reguliariojo sezono rungtynes savo karjeroje sužaidusio Brogdono indėlis. Pirmuosius šešis mestus tritaškius pataikęs gynėjas susitikimą užbaigė atakavęs krepšį pavydėtinu taiklumu ir surinkęs 33 taškus.

Paskutinę susitikimo minutę Brogdonas turėjo šansą tolimu metimu sumažinti Indianos atsilikimą iki minimalaus, tačiau jo tritaškį įspūdingai blokavo šoklusis „Knicks“ vidurio puolėjas Mitchellas Robinsonas.

Niujorko klube įspūdingai reabilitavosi pastaruoju metu tragišką taiklumą demonstravęs R.J. Barrettas. 2019-ų metų naujokų biržoje trečiuoju šaukimu pakviestas kanadietis per pastarąsias ketverias rungtynes buvo nepataikęs nė vieno iš 21 mesto tritaškio, tačiau į „Pacers“ krepšį sumetė 4 iš 5 atliktų tolimų metimų ir tapo rezultatyviausiu komandos krepšininku.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 33 (5/8 dvit., 7/10 trit., 2/2 baud., 7 rez.perd.), Mylesas Turneris 17 (3/9 trit.), Victoras Oladipo 16 (1/7 dvit., 2/9 trit., 8/11 baud.), Domantas Sabonis 13 (13 atk.kam.), Justinas Holiday 12 taškų.

„Knicks“: R.J. Barrettas 25 (4/10 dvit., 4/5 trit., 5/6 baud.), Elfridas Paytonas 19 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Mitchellas Robinsonas 16 (8/10 dvit., 9 atk. kam.), Austinas Riversas 15 (3/6 trit.), Julius Randle'as 12 taškų (11 atk .kam., 8 rez. perd.).

Artimiausias rungtynes naktį iš pirmadienio į antradienį žaisiančių „Pacers“ laukia išvyka į Naująjį Orleaną ir dvikova su vietos „Pelicans“ klubu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)