Visas 6 priešsezonines rungtynes pralaimėję „Lakers“ krepšininkai užtruko kelias minutes, kol perėmė iniciatyvą ir pirmavo iki ketvirtojo kėlinio pradžios.

Skirtumas tarp komandų nesiekė daugiau nei 10 taškų, tad į lemiamą šturmą pakilę „Warriors“ krepšininkai dvikovos eigą į savo rankas paėmė greitai ir užtikrintai.

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui aikštės šeimininkai po A. Daviso dvitaškio atsiliko nuo svečių vos 2 taškais, tačiau dar kartą perimti iniciatyvą jiems sutrukdė taiklus Stepheno Curry tritaškis.

Nuo pastarojo atsispyrusi „Warriors“ komanda ėmė tolti nuo varžovų – po Andrew Wigginso tritaškio skirtumas likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes tapo dviženkliu – 115:103.

Visas penkias priešsezonines rungtynes laimėjęs „Warriors“ iškovojo ir pirmąją pergalę oficialiai prasidėjusiame reguliariajame sezone.

Nugalėtojų komandoje išsiskyrė aštuntą trigubą dublį karjeroje surinkęs S. Curry. Jis per 36 min. pelnė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Fantastišką pasirodymą surengė šeimininkų atstovas L. Jamesas. Nesenstanti 36 metų NBA žvaigždė per 37 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Beveik niekuo jam aikštėje nenusileido ir A. Davisas, kurio sąskaitoje 33 taškai ir 11 atkovotų kamuolių.

Karalius Jamesas pradėjo jau savo 19-ąjį sezoną lygoje ir siekia laimėti savo penktąjį čempionų titulą. Po penkis čempiono žiedus per savo karjerą yra laimėję tokios garsenybės kaip Magicas Johnsonas, Kobe Bryantas, Timas Duncanas.

Pirmose sezono rungtynėse visiškai neatsiskleidė lygos trigubų dublių karaliumi tituluojamas Russellas Westbrookas. Įžaidėjas per 35 min. pelnė 8 taškus (4/9 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 4 kartus.

Sąlyginai sėkmingai su „Lakers“ apranga debiutavo NBA veteranas Carmelo Anthony – pelnė 9 taškus ir atkovojo 4 kamuolius. Tarp Los Anždelo ekipos naujokų taip pat yra Rajonas Rondo, Dwightas Howardas ir DeAndre Jordanas.

„Golden State Warriors“ rungtyniavo be savo žvaigždės Klay Thompsono, kuris dėl Achilo sausgyslės traumos nežaidė visą praėjusį sezoną.

Lakers“: LeBronas Jamesas 34 (11 atk.k.), Anthony Davisas 33 (11 atk.k.), Carmelo Anthony 9, Russellas Westbrookas ir Kentas Bazebore'as po 8.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 21 (10 atk.k., 10 rez.p.), Jordanas Poole'as 20, Nemanja Bjelica (11 atk.k.) ir Damionas Lee po 15, Andrew Wigginsas ir Andre Iguodala po 12.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)