Pirmajame kėlinuke 37 taškus pelniusius ir nė vieno kamuolio nepraradusius šeimininkus į priekį vedė naudingiausias pastarosios NBA finalo serijos žaidėjas Giannis Antetokounmpo. Graikas per pirmas 8 minutes pasižymėjo 13 taškų ir 8 atkovotais kamuoliais bei įspūdingu dėjimu su Jameso Hardeno pražanga.

Jau pirmame ketvirtyje 18 taškų skirtumu atsilikusius svečius iš Bruklino gelbėti ėmėsi tris tritaškius žaibiškai pataikęs Patty Millsas, tačiau antrame kėlinuke „Bucks“ sugebėjo susigrąžinti tokio pat dydžio pranašumą.

Australijos rinktinės vedlys savo debiutą „Nets“ klube pažymėjo pataikydamas visus 7 mestus tritaškius, tačiau visi kiti nuo atsarginių žaidėjų suolo pakilę krepšininkai rungtynėse sukrapštė vos 4 taškus.

Įsibėgėjęs Antetokounmpo prie šeimininkų pergalės per 31 sužaistą minutę pridėjo 32 taškus (11/21 dvit., 1/4 trit., 7/9 baud.), 14 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį bei 2 blokuotus metimus.

Be Bobby Portiso, Donte DiVincenzo, Semi Ojeleye ir Rodney Hoodo vertęsi „Bucks“ pirmoje susitikimo pusėje neteko ir Jrue Holiday, palikusio aikštę dėl dešiniojo kulno sumušimo.

Kovą dėl kamuolių šeimininkams rezultatu 44:54 pralaimėję svečiai iš Bruklino pataikė net 53 proc. mestų tritaškių (17/32), bet baudų metimus realizavo tik kiek nežymiai taikliau – 57 proc. tikslumu (13/23).

Prieš rungtynes NBA čempiono žiedą Milvokyje atsiėmė ir buvęs Kauno „Žalgirio“ legionerius Axelis Toupane'as, o susitikimui priartėjus prie pabaigos šanso pasireikšti sulaukė ir Kėdainių „Nevėžyje“ užpernai rungtyniavęs Georgios Kalaitzakis. Minutę aikštėje praleidęs graikas prametė vienintelį mestą dvitaškį.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (14 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas (9 atk. kam.) ir Patas Connaughtonas (4/9 trit.) po 20, Jordanas Nwora 15, Jrue Holiday 12, Graysonas Allenas 10 taškų (6 rez. perd.).

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (10/18 dvit., 3/7 trit., 3/6 baud., 11 atk. kam.), Patty Millsas 21 (7/7 trit.), Jamesas Hardenas 20 (2/8 dvit., 4/8 trit., 4/4 baud., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Nicolas Claxtonas 12 taškų.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį „Bucks“ svečiuosis Majamio „Heat“ arenoje, Bruklino „Nets“ iš penktadienio į šeštadienį taip pat svečiuose egzaminuos Filadelfijos „76ers“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)