Kyrie Irvingas nugalėtojams pelnė 37 taškus, Kevinas Love'as pridėjo 27, LeBronas Jamesas – 25. Tai buvo 10-oji iš eilės „Cavaliers“ pergalė per tris sezonus pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.

Nuo antro kėlinio į priekį išsiveržę aikštės šeimininkai iniciatyvą savo rankose laikė iki ketvirtojo kėlinio, kai „Pacers“ 18 taškų varžovų pranašumą sugebėjo sumažinti iki 4 taškų. Tačiau pakeisti dvikovos baigties Klivlando komanda svečiams neleido.

Cavaliers“: Kyrie Irvingas – 37, Kevinas Love'as – 27 (11 atk.k.), LeBronas Jamesas – 25 (10 atk.k., 7 rez.p., 4 per.k., 4 bl., 8 klaidos).

Pacers“: Paulas George'as – 32 (8 atk.k., 7 rez.p.), Jeffas Teague – 23, Thaddeusas Youngas – 16, Lance'as Stephensonas – 13.

Trečiosios rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Indianapolyje.

Kitose pirmadienio rungtynėse San Antonijaus „Spurs“ namie 96:82 (29:16, 27:21, 19:28, 21:17) nugalėjo Memfio „Grizzlies“ ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

Nesulaikomas šioje dvikovoje buvo Kawhi Leonardas. Jis nugalėtojams pelnė 37 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. Tai – K. Leonardo rezultatyvumo rekordas NBA atkrintamosiose rungtynėse. Puolėjas nuo baudų metimo linijos neprametė nė karto – pataikė visus 19 metimų.

Aikštės šeimininkai pirmavo visą laiką išskyrus 13 rungtynių sekundžių. Tai jau dešimtoji pergalė iš eilės atkrintamosiose varžybose dvikovose su Memfio ekipa.

Spurs“: Kawhi Leonardas – 37 (19/19 baudos metimai, 9/12 dvitaškiai, 11 atk.k.), Tony Parkeris – 15, Danny Greenas – 12, LaMarcusas Aldridge'as – 11, Pau Gasolis – 10.

Grizzlies“: Mike'as Conley – 24, Zachas Randolphas – 18 (10 atk.k.), Marcas Gasolis ir Vince'as Carteris – po 12.

Trečiąsias serijos rungtynes komandos žais ketvirtadienį Memfyje.