Prieš rungtynes sklandė kalbos, jog „Thunder“ sunkiojo krašto puolėjo Tajo Gibsono traumos dėka vietą starto penkete susigrąžinti turėtų Domantas Sabonis, tačiau iš Bruklino kilęs amerikietis galiausiai pasirodė aikštėje, dar sykį priversdamas lietuvį pradėti rungtynes ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Visgi Domas šiąnakt sužaidė 22 minutes, per kurias pasižymėjo 4 taškais (2/6 met., 0/2 baud.), atkovotu kamuoliu ir rezultatyviu perdavimu bei dvejetais blokų, klaidų ir asmeninių pražangų grafose.

Tai buvo aštuntosios debiutinio D. Sabonio sezono rungtynės, kuriose jis sugebėjo blokuoti du varžovų metimus.

Retenybę kasdieniu žaidimo elementu pavertęs „Thunder“ įžaidėjas Russellas Westbrookas šiose rungtynėse pasižymėjo jau 33-iuoju šio sezono trigubu dubliu. Oklahomos klubo krepšininko galimybes tapti antruoju krepšininku lygos istorijoje viso sezono metu rinkusiu trigubo dublio vidurkį „ESPN“ tinklalapis po šio susitikimo vertina net 90-čia procentų.

Tris dviženklius skaičius svarbiausiose statistikos kategorijose R. Westbrookas surinko likus puspenktos minutės iki rungtynių pabaigos, o dešimtąjį svečių ekipos žaidėjo atkovotą kamuolį vietiniai Bruklino klubo sirgaliai palydėjo griausmingomis ovacijomis ir „MVP“ skanduote.

Iki absoliutaus lygos rekordo – 41 trigubo dublio per sezoną – uraganiškajam įžaidėjui trūksta „tik“ aštuonių trigubų dublių, „Thunder“ reguliariajame sezone liko sužaisti penkiolika rungtynių.

Susitikimuose, kuriuose R. Westbrookas pasižymėjo aptariamąja statistika, Oklahomos ekipa iškovojo 27 pergales ir patyrė tik 6 pralaimėjimus. Rungtynėse, kuriose įžaidėjui to padaryti nepavyko, „Thuder“ rezultatas – vos 11/23.

Pirmoje rungtynių pusėje iš „Nets“ rikiuotės iškrito atakuojantis gynėjas Seanas Kilpatrickas, dėl kairės šlaunies raumens skausmų palikęs aikštę ir nebesugrįžęs ant parketo.

Pirmą sykį šiame sezone iškovoti dvi pergales paeiliui bandžiusių Bruklino krepšininkų pastangos leido jiems išlaikyti lygų rezultatą po dviejų kėlinių, tačiau „Thunder“ į priekį truktelėjo trečiajame ketvirtyje, kai varžovams leido pataikyti vos 5 iš 17 metimų iš žaidimo.

Billy Donovano vadovaujamų svečių atsarginiai krepšininkai tiesioginius oponentus iš Bruklino rezultatyvumo dvikovoje pranoko daugiau ne dvigubai – 41:20. Ryškiausiai prie to prisidėjo turkas Enesas Kanteris, ketvirtojo kėlinio pradžioje įžiebęs rungtynių baigtį nulėmusį „Thunder“ spurtą.

„Nets“: Brookas Lopezas 25 (3/6 trit.), Jeremy Linas 24, Caris LeVertas 16, Randy Foye 13 taškų.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 25 (12 atk. kam., 19 rez. perd.), Victoras Oladipo 21 (3/4 trit.), Tajas Gibsonas ir Enesas Kanteris po 17, Alejandro Abrinesas (3/5 trit.) 13, Stevenas Adamsas 11 taškų.

Reguliariojo sezono seriją prieš Bruklino ekipą D. Sabonio klubas laimėjo sausu rezultatu 2:0.