Ketvirtame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes „Clippers“ pirmavo 145:131, bet tada D. Sabonis įkrovė kamuolį iš viršaus ir pradėjo galingą „Kings“ ekipos spurtą. Dviejų minučių atkarpą svečiai iš Sakramento laimėjo 15:2, o po dar vieno D. Sabonio dvitaškio komandas skyrė tik taškas (146:147).

Nors po minutės pertraukėlės „Clippers“ lyderis Paulas George'as realizavo du baudų metimus, o likus žaisti 15 sek. Russellas Westbrookas metimu iš po krepšio padidino šeimininkų persvarą iki 3 taškų (151:148), tačiau D. Sabonio komanda ginklų nesudėjo.

Sakramento ekipos įžaidėjas De’Aaronas Foxas dar kartą sumažino atsilikimą iki minimumo, o po dviejų P. George'o baudų metimų Malikas Monkas taikliu tritaškiu išlygino rezultatą (153:153) ir išplėšė pratęsimą.

Per papildomas 5 minutes tęsėsi atkakli ir permaininga kova. Nors sužaidus dvi minutes „Kings“ prarado šeštą kartą taisykles pažeidusį D. Sabonį, bet likus 20 sek. po M. Monko baudų metimų rezultatas buvo lygus - 164:164. Per likusį laiką P. George'o ir Kawhi Leonardo metimai tikslo nepasiekė, tad komandoms teko žaisti antrą pratęsimą.

Net ir likę be D. Sabonio „Kings“ krepšininkai neleido varžovams atsipalaiduoti, o likus 36 sek. iki antrojo pratęsimo pabaigos D. Foxas dvitaškiu išvedė Sakramento komandą į priekį (176:175).

Netrukus paaiškėjo, kad tai buvo pergalingas metimas. Paskutinės šeimininkų atakos buvo nesėkmingos, tad galiausiai neįtikėtina pergale džiaugėsi svečiai iš Sakramento.

Bendromis pastangomis pelnę 351 tašką „Kings“ ir „Clippers“ krepšininkai pasiekė antrą visų laikų NBA rezultatyvumo rezultatą. Aukščiausioje pozicijoje išliko 1983 m. gruodžio 13 d. vykusios Detroito „Pistons“ ir Denverio „Nuggets“ rungtynės, kurių metu sukrito net 370 taškų!

D. Sabonis nugalėtojams per 31 minutę pelnė 20 taškų (8/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvių perdavimų, blokavo vieną varžovų metimą, perėmė vieną kamuolį ir penkiskart suklydo.

26-erių lietuvio žaidimo laiką gerokai apribojo asmeninės pražangos. Dar trečio kėlinio viduryje D. Sabonis pažeidė taisykles puolime ir prasižengęs penktą kartą ilgam atsisėdo ant atsarginių žaidėjų suolelio. Į aikštę lietuvis sugrįžo tik ketvirto kėlinio viduryje, tačiau galiausiai rungtynes baigė ant atsarginių žaidėjuo suolelio.

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose žaidė net 45 taškus surinkęs M. Monkas. Karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinęs 25-erių krepšininkas realizavo 6 tritaškius iš 12.

Sakramento ekipos įžaidėjas D. Foxas pridėjo 42 taškus ir 12 rezultatyvių perdavimų.

„Clippers“ gretose pasižymėjo 44 taškus pelnęs K. Leonardas, 34 taškus įmetė P. George'as, tačiau lemiamais momentais būtent šių Los Andželo ekipos lyderių metimai skriejo pro šalį.

Pirmas savo rungtynes su „Clippers“ apranga žaidęs R. Westbrookas per 39 min. surinko 17 taškų ir išdalino 14 rezultatyvių perdavimų, bet suklydo net 7 kartus ir išeikvojo asmeninių pražangų limitą.

„Kings“: Malikas Monkas 45, De’Aaronas Foxas 42 (12 rez. perd.), Domantas Sabonis 20 (10 atk.kam., 4 rez.perd.), Harrisonas Barnesas ir Kevinas Huerteras – po 11.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 44, Paulas George'as 34 (10 atk. kam.), Normanas Powellas 24, Nicolas Batumas 19, Russellas Westbrookas 17 (14 rez.perd., 5 atk. kam.).