„Kings“ pirmavo beveik visas rungtynes, o trečio kėlinio viduryje po D. Sabonio tritaškio ir Harrisono Barneso dvitaškio turėjo 10 taškų pranašumą (77:67), tačiau „Jazz“ krepšininkai atsakė spurtu 8:0 ir ištirpdė šeimininkų persvarą iki 2 taškų (77:75).

Ketvirtame kėlinyje sužaidus 2 minutes „Jazz“ įžaidėjas Mike'as Conley tiksliu tolimu metimu išvedė savo komandą į priekį (94:91), bet De'Aaronas Foxas ir D. Sabonis tuoj pat atkūrė „Kings“ pranašumą. Atkakli ir permaininga kova vyko iki pat rungtynių pabaigos. Nors ketvirtame kėlinyje sužaidus beveik 9 minutes „Kings“ pirmavo 119:111, bet likus žaisti 26,1 sek. po „Jazz“ lyderio Lauri Markkaneno dvitaškio 124:121 priekyje buvo svečiai.

Visgi per likusį laiką D. Foxas įmetė du baudų metimus, M. Conley atsakė tik vienu pataikymu iš dviejų, o lemiamą dūrį smeigė „Kings“ snaiperis Kevinas Huerteris. Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 9 sek. jis tiksliu tritaškiu metimu dar kartą išvedė savo komandą į priekį – 126:125. Šios trapios persvaros „Kings“ jau nebeiššvaistė ir šventė pergalę.

Dar vienas puikias įspūdingas rungtynes sužaidė D. Sabonis. Nepaisydamas dešinės rankos nykščio traumos 26-erių lietuvis ne tik surinko eilinį dvigubą dublį, bet ir varžovų krepšį atakavo pavydėtinu taiklumu. 37 minutes aikštėje praleidęs „Kings“ vidurio puolėjas pelnė 28 taškus (10/10 dvit., 2/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 7 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Tiesa, pats D. Sabonis savo pasirodymo nesureikšmino. Kalbėdamas po rungtynių su žurnalistais jis pripažino, kad jaučia traumos pasekmes, tačiau stengiasi tiesiog žaisti savo krepšinį. „Aš tiesiog einu į aikštelę ir žaidžiu taip kaip moku ir galiu. Būna geresnių rungtynių, būna ir prastesnių, bet aš stengiuosi apie tai negalvoti. Šiandien turėjome nuostabų savų žiūrovų palaikymą, adrenalinas tiesiog tryško per kraštus, tad apie nieką negalvojau, tik norėjau laimėti rungtynes“, - teigė D. Sabonis.

Rezultatyviau už lietuvį pasirodė tik 30 taškų surinkęs K. Huerteris (6/10 trit.). D. Foxo sąskaitoje buvo 24 taškai ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Jazz“ gretose pasižymėjo 36 taškus pelnęs suomis L. Markkanenas. Trečiame kėlinyje 25-erių krepšininkas pasižymėjo įspūdingu dėjimu per patį D. Sabonį.

„Kings“: Kevinas Huerteris 30, Domantas Sabonis 28 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 24 (10 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 10.

„Jazz “: Lauri Markkanenas 36, Jordanas Clarksonas 25 (9 rez. perd.),Mike'as Conley 17 (8 rez. perd.), Walkeris Kessleris 11.

Tuo metu Vakarų konferencijoje pirmaujanti Naujojo Orleano „Pelicans“ (23 pergalės/12 pralaimėjimų) su Jonu Valančiūnu šeštadienį savo aikštėje 127:116 (31:27, 36:33, 32:31, 28:25) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ (20/14) krepšininkus ir šventė penktą pergalę iš eilės.

„Pelikanus“ į pergalę vedė net 11 tritaškių pataikęs ir 42 taškus surinkęs CJ McCollumas. Ketvirtame kėlinyje likus žaisti 2 min. 37 sek. po 11-ojo jo tritaškio „Pelicans“ pirmavo 124:110 – ir pergalės iš rankų nepaleido. Asmeninį tikslių tolimų metimų rekordą pagerinusiam snaiperiui sėkmingai talkino ir 36 taškus surinkęs Zionas Williamsonas.

J. Valančiūnas per 28 min. įmetė 10 taškų (4/9 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, bei 4 kartus pažeidė taisykles.

„76ers“ gretose pasižymėjo vidurio puolėjas Joelis Embiidas. 28 metų krepšininkas per 34 minutes pelnė 37 taškus ir atkovojo 8 kamuolius.

„Pelicans“: CJ McCollumas 43 (11/16 trit.), Zionas Williamsonas 36, Willy Hernangomezas 13, Jonas Valančiūnas 10 (9 atk.kam.).

„76ers“: Joelis Embiidas 37 (8 atk. kam.), Jamesas Hardenas 20 (10 rez. perd.), Tobias Harris 14, Deanthony Meltonas 11.