Dėl pakinklės sausgyslės skausmų „Nets“ negalėjo padėti Jamesas Hardenas, tačiau ir be jo Bruklino ekipa nepaliko jokių vilčių svečiams iš Milvokio.

„Manau, su kiekvienu vakaru mes tik tobulėjame“, – po rungtynių teigė 32 taškus per tris ketvirčius pelnęs Kevinas Durantas. „Iš esmės mes tiesiog padarėme tai, ką ir turėjome padaryti: dukart laimėjome namuose ir įsitikinome, ar mūsų žaidimas leidžia mums žygiuoti tolyn“, – pridūrė K. Durantas.

Susižeidus J. Hardenui vėl savo progą pasireikšti išnaudojo buvęs Maskvos CSKA gynėjas Mike'as Jamesas, kuris per 24 minutes pelnė 10 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius. Jam žaidžiant „Nets“ pelnė 30 taškų daugiau nei varžovai (+/- rodiklis +30), tai geriausias rezultatas komandoje.

Mike James

Įprastai 2019 ir 2020 metų sezonų MVP Giannis Antetokounmpo šiemet vidutiniškai pelno po 28,1 taško, tačiau „Nets“ sėkmingai gynyboje surakino „Bucks“ lyderį, graikas per 31 min. pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nets“: Kevinas Durantas 32 (8/12 dvit., 4/6 trit., 4/5 baudos, 6 rez. perd.), Kyrie Irving 22 (9/17 met. iš žaidimo, 6 rez. perd.), Joe Harris ir Bruce Brown po 13, Mike James 10 taškų.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 18 (11 atkov. kam., 4 rez. perd.), Khris Middleton 17, Jrue Holiday 13, Brook Lopez ir Bryn Forbes po 10 taškų.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį Milvokyje.

Pirmose serijos rungtynėse „Nets“ laimėjo 115:107 (30:32, 33:29, 35:23, 17:23).

Pirmose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Finikso „Suns“ namuose 122:105 (28:28, 29:30, 31:21, 34:26) pranoko Denverio „Nuggets“ ir serijoje iki 4-ių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Po dviejų kėlinių svečiai iš Denverio pirmavo 58:57. Trečiame ketvirtyje sužaidus 5 min. „Nuggets“ dar buvo priekyje 72:63, tačiau šeimininkai atsakė įspūdingu 4-ių minučių spurtu 16:0 ir išsiveržė į priekį 79:72.

Prieš lemiamą kėlinį šeimininkai turėjo 9-ių taškų persvarą (88:79). Chriso Paulo ir Dario Šaričiaus dvitaškių serija leido šeimininkams didinti pranašumą (94:79). Strigę svečiai nerado priešnuodžių prieš „Suns“ ekipą ir pralaimėjo 105:122.

„Suns“: Mikal Bridgesas 23, Devin Booker ir Chris Paul po 21, DeAndre Ayton 20, Jae Crowder 14 taškų.

„Nuggets“: Nikola Jokič 22, Aaron Gordon 18, Michael Porter 15, Facundo Campazzo 14, Jamychal Green 10 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)