Gynyboje ir vėl neblizgėję „Ristūnai“ vien per pirmus du kėlinius į savo krepšį praleido net 72 taškus.

Tik formalumu buvusiame ketvirtame kėlinyje ant parketo tik trumpam bepasirodęs Domantas Sabonis vėl kėsinosi į trigubą dublį.

Lietuvos rinktinės puolėjas per 29 min. surinko 21 tašką (7/8 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 4/5 baudos), sugriebė 15 atšokusių kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Daugiau už lietuvį taškų „Pacers“ gretose sukaupė tik Duane'as Washingtonas, finišavęs su 22-iem. Tiesa, beveik pusę jų jis sukrapštė būtent nieko nebelėmusiame ketvirtyje.

Puikią formą pastaruoju metu demonstruojantiems „Mavs“, laimėjusiems 13 iš 16 paskutinių mačų, 30 taškų parūpino Luka Dončičius (12/21 metimų iš žaidimo, 2/7 baudos, 6 atk. kam., 12 rez. perd.).

23 taškus nugalėtojams pridėjo Reggie Bullockas (6/8 tritaškiai).

Tuo metu latvis Kristapas Porzingis antrame kėlinyje paliko aikštę dėl kelio skausmų.

Tikras trileris papuošė dviejų NBA Rytų konferencijos klubų akistatą. Majamio „Heat“ (32-18) vyrai savo arenoje po net trijų pratęsimų pareikalavusios kovos 120:124 (27:28, 26:31, 22:26, 25:15; 5:5; 9:9, 6:10) nusileido Toronto „Raptors“ (24-23) ekipai.

Šeimininkai trečio pratęsimo pabaigoje turėjo ne vieną progą persverti rezultatą savo naudai, tačiau jiems atsiliekant 120:122 tris tritaškius iš eilės pro šalį paleido Tyleris Herro ir torontiečių pergalę galiausiai įtvirtino taiklios Pascalio Siakamo baudos.

„Heat“ lyderis Jimmy Butleris pasiekė trigubą dublį: atseikėjo net 37 taškus, nusiėmė 14 kamuolių ir išdalino 10 rezultatyvių perdavimų.

Kanados atstovams 33 taškus pasiūlė Gary Trentas, 22 – Scottie Barnesas, 21 – P. Siakamas (13 atk. kam.), 20 – O. G. Anunoby (14 atk. kam.), 19 – Fredas VanVleetas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)