„Nets“ gretose vos 1 minutę žaidė komandos naujokas Kyrie Irvingas. Bruklino ekipos atakos metu pirmą mačo minutę K. Irvingas sugėrė stiprų Rajono Rondo smūgį į veido sritį ir susiėmęs už sutrenkos vietos pasiprašė keitimo. Sėdęs ant atsarginių suolelio daugiau ant parketo nebežengė.

„Lakers“ žvaigždžių duetas LeBronas Jamesas bei ekipos naujokas Anthony Davisas žaidė po 25 minutes.

L. Jamesas pelnė 20 taškų (7/15 iš žaidimo), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, jo +/- rodiklis neigiamas (-4).

A. Daviso sąskaitoje – 16 taškų (4/9 dvit., 8/9 baudos), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, +/- rodiklis +5.

„Lakers“ gretose taip pat 18 taškų pelnė Rajonas Rondo, po 11 pridėjo Kentavious Caldwell-Pope'as bei Alexas Caruso.

„Nets“ ekipoje rezultatyviausias – Spencer Dinwiddie – 20 taškų, Taureano Prince'o sąskaitoje – 18, Dzananas Musa – 16, Theonas Pinsonas, Rodionsas Kurucsas bei Joe Harriso sąskaitoje – po 10 taškų.

Likus 13 sek. „Lakers“ turėjo galimybę persverti rezultatą (111:112), tačiau kamuolį prarado Alexas Caruso. „Nets“ pergalę įtvirtino Davido Nwaba dėjimas – 114:111.