Po itin rezultatyvios pirmosios susitikimo pusės 8 taškų persvarą turėję svečiai dar labiau atitrūko trečiame kėlinuke. Didžiausias „Clippers“ pranašumas siekė net 15 taškų, tačiau fantastiškai puolime rungtyniavusio Kevino Duranto vedami čempionai sumažino savo deficitą iki vieno tolimo metimo.

Nepaisant to, Los Andželo krepšininkai atsitiesė ir iki ketvirčio pabaigos susigrąžino dviženklį pranašumą. Lemiamo kėlinuko metu „Clippers“ daugiau nei 5 minutes nesugebėjo pelnyti taškų iš žaidimo, o Steve‘o Kerro auklėtiniai galiausiai persvėrė rezultatą savo naudai – 118:117.

Itin triukšmingai į įvykius aikštėje reagavusių žiūrovų palaikomi „Warriors“ persvara ilgai nesidžiaugė. Iniciatyvos ėmėsi rezultatyviausias visų laikų atsarginis krepšininkas Lou Williamsas, pataikęs tritaškį su Duranto pražanga ir pridėjęs dar du dvitaškius. Asmeninė Williamso atkarpa 8:0 vėl sugrąžino rungtynių kontrolę kovingai rungtyniavusiems svečiams.

Nors čempionai susitikimo pabaigoje susirinko visą eilę puolime atkovotų kamuolių, tolimi Klay Thompsono ir Andre Iguodalos metimai buvo netikslūs, o šaltakraujiškai rungtynių pabaigą sužaidę „Clippers“ išplėšė šeštąsias rungtynes.

„Warriors“ neišgelbėjo net 45 Duranto pelnyti taškai. Dar 46 pridėjo Thompsonas ir Stephenas Curry, tačiau visa likusi komanda kartu sudėjus sukrapštė tik 30 taškų.

Williamso ir Montrezlo Harrello vedami Los Andželo komandos atsarginiai krepšininkai savo tiesioginius oponentus rezultatyvumu pranoko net 59:17. Pergalingą „Clippers“ spurtą įžiebęs Williamsas ne tik pelnė 33 taškus, bet ir atliko 10 rezultatyvi7 perdavimų.

„Warriors“: Kevinas Durantas 45 (14/26 met., 5/12 trit., 12/12 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Stephenas Curry 24 (4/5 trit.), Klay Thompsonas 22 taškai (4/11 trit.).

„Clippers“: Lou Williamsas 33 (12/19 met., 10 rez. perd.), Danilo Gallinari 26 (3/11 trit.), Montrezlas Harrellas 24 (11/14 met.), Patrickas Beverley 17 (14 atk. kam.), JaMychalas Greenas 15 taškų.

Šeštosios serijos rungtynės vyks ankstyvą šeštadienio rytą, 5 val. Lietuvos laiku.