Tris ketvirčius tūnojęs komandos draugų šešėlyje, Jamesas visus savo sugebėjimus pademonstravo paskutiniajame kėlinuke. Per jį „Cavaliers“ atstovas pelnė 19 taškų – vienu daugiau už visą „Magic“ komandą – ir pataikė 8 metimus iš 10.

„Pagalvojau, kad nežaisime iki trečiadienio, todėl tektų Kalėdas praleisti su pralaimėjimu. Visąlaik norisi prieš šventes sužaisti pergalingai“, – tikino Jamesas.

Jo tritaškis ketvirtajame kėlinyje išvedė „Cavs“ į priekį (75:73) ir daugiau šiose rungtynėse šeimininkai nebeatsilikinėjo. Po šešių iš eilės jo taškų skirtumas šoktelėjo iki 4 taškų (81:77), o viskas išsisprendė likus žaisti kiek mažiau nei 30 sekundžių, kai Jamesas pataikė dar vieną tritaškį ir padidino skirtumą iki 7 taškų – 84:77.

Geriausias rungtynes šį sezoną sužaidė Klivlendo ekipos „centras“ Žydrūnas Ilgauskas. Jis pelnė 22 taškus, iš jų 18 – per pirmą rungtynių dalį, pataikydamas 8 dvitaškius iš 20 ir 6 baudas iš 7. Ilgauskas taip pat atkovojo 10 kamuolių, blokavo metimą, perėmė 2 kamuolius, triskart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 taškai, Žydrūnas Ilgauskas 22 (10 atkovotų kamuolių), Drew Goodenas 14 (12 atk. kam.).

„Magic“: Dwightas Howardas 17 (13 atk. kam.), Grantas Hillas 15, Trevoras Ariza 13, Keyonas Doolingas 11, Carlosas Arroyo 10.

Vos 21 tašką antroje dvikovos dalyje pelniusi Indianos „Pacers“ (15-14) ekipa turėjo pripažinti Minesotos „Timberwolves“ (11-13) pranašumą – 71:78 (32:20, 18:20, 8:17, 13:21).

Įpusėjus mačui namie rungtyniavę „Pacers“ pirmavo 50:40, tačiau po didžiosios pertraukos pradėjo strigti varžovų gynybos gniaužtuose.

Trečią kėlinį svečiai pradėjo spurtu 8:0 ir priartėjo, o po Craigo Smitho baudos rezultatą išlygino – 51:51. Kevinas Garnettas vėliau išvedė savo ekipą į priekį (57:55), tačiau Šarūno Jasikevičiaus dvitaškis su pražanga besibaigiant kėliniui grąžino persvarą „Pacers“ – 58:57.

Visgi Garnetto vedama „Timberwolves“ ekipa paskutiniame ketvirtyje dar tvirčiau kontroliavo rungtynių eigą ir šventė pergalę.

Jasikevičius rungtyniavo 25 minutes ir pelnė 5 taškus (2/7 dvit., 0/1 trit., 1/1 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

„Timberwolves“: Kevinas Garnettas 29 taškai (19 atkovotų kamuolių), Randy Foye 10.

„Pacers“: Jamaalas Tinsley 22, Alas Harringtonas 12, Jermaine’as O’Nealas 11 (11 atk. kam., 5 blokai).