„Ryte“ D. Zavackas dirbo nuo 2021 m. Klubas skelbė, kad kol bus ieškomas naujasis sporto direktorius, laikinai pareigas perima komandos vyriausiojo trenerio asistentas Georgios Dedas.

„Džiaugiamės, jog prie komandos sutiko prisijungti puikius rezultatus krepšinio vadybos srityje ne kartą pasiekęs ir solidžią patirtį sukaupęs Donatas Zavackas. „Wolves“ komandai keliami labai ambicingi tikslai, todėl tikimės, kad toks papildymas krepšinio visuomenėje žinomu specialistu padės sustiprinti sportinę klubo dalį. Donatas bus atsakingas už klubo sportinės strategijos įgyvendinimą, komandos komplektavimą ir žaidėjų tobulėjimą, o taip pat už komunikaciją tarp klubo administracijos ir komandos“, – kalbėjo R. Kaukėnas.

Nuo 2017 iki 2020 m. būdamas Klaipėdos „Neptūno“ ekipos sporto direktoriumi, D. Zavackas jai padėjo dusyk užlipti ant trečiojo šalies čempionato apdovanojimų pakylos laiptelio.

„Tai, kokiu greičiu Wolves organizacija įsiliejo į Lietuvos krepšinio rinką ir siekia tapti viena iš lyderiaujančių komandų, rodo tvirtą ryžtą ir dideles ambicijas, kurios sutampa su mano asmeninėmis ambicijomis visada siekti aukštų tikslų. Klubo viziją aptarėme su jo vadovais. Tikiuosi, kad mano patirtis ir sukauptos žinios padės klubui eiti į priekį“, – teigė naujasis „Wolves“ sporto direktorius D. Zavackas.

Anksčiau „Wolves“ sporto direktoriaus pareigas ėjęs Tomas Inčikas nuo šiol bus atsakingas už tarptautinius klubo projektus ir plėtrą. Jis taip pat tęs darbą klubo valdyboje.

„Tomas prisiėmė atsakomybę ir pareigas pačiu sudėtingiausiu klubui metu, kai reikėjo suvaldyti žaibiškai besikeičiančią situaciją bei priėminėti svarbius sprendimus, mūsų jaunai organizacijai žengiant pirmuosius žingsnius. Dabar, kai viskas stabilizavosi, turime vykdyti tas veiklas, kuriose galime geriausiai išnaudoti savo kompetencijas ir žinias. Tomas yra sukaupęs solidžią patirtį vystant tarptautinius ryšius ir vykdant projektus įvairiose šalyse. Lietuviško krepšinio eksportas yra viena iš mūsų klubo veiklos krypčių. Todėl Tomo patirtis ir gebėjimai čia bus ypatingai svarbūs ir ženkliai prisidės prie tarptautinės mūsų organizacijos plėtros“, – kalbėjo „Wolves“ klubo prezidentas Rimantas Kaukėnas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)