Pirmo rato tarpusavio mače Kauno sporto halėje pajėgesnis buvo „Žalgiris“ – 77:71.

Klampioje dvikovoje žalgiriečiai trečio kėlinio viduryje dar buvo priekyje (42:40), tačiau tada pradėjo klysti ir strigti puolime, pralaimėjo beveik 8 minučių atkarpą net 2:15 ir leido varžovams atitrūkti – 44:55. Po šio epizodo nebepadėjo nei Gintaro Krapiko minutės pertraukėlės, nei keitimai – skirtumas tarp komandų toliau augo (64:48), kol finalinė sirena paskelbė pelnytą „Uniks“ pergalę 73:60.

Tiesa, kauniečiams rungtynės su „Uniks“ dar nebuvo gyvybės ar mirties reikalas – vietą Eurolygos TOP-16 etape jiems garantuotų „Nižnij Novgorod“ pralaimėjimas paskutinius ture arba pačių pergalė namuose prieš Sasario „Dinamo“.

Kazanėje dar nežaidė „Žalgirio“ naujokas Willas Cherry, kuris neišvyko su komandos draugais į Rusiją, nes jam buvo atliekamas medicininis patikrinimas.

Rungtynės:

Kazanės „Uniks“ – Kauno „Žalgiris“ 73:60 (20:19, 14:17, 19:8, 20:16).

„Uniks“: Keithas Langfordas (6/8 dvitaškiai, 0/5 tritaškiai, 4/5 baudos) ir D'Oras Fischeris (7/11 dvitaškiai, 2/2 baudos) po 16, Jamesas White'as 12, Kostas Kaimakoglou 11, Curtis Jerrellsas 7, Sergejus Bykovas 6, Nikolaos Zisis 5 taškai.

„Žalgiris“: Jamesas Andersonas 12 (5/16 metimai iš žaidimo), Lukas Lekavičius 10 (2/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), Artūras Milaknis (2/4 tritaškiai) ir Robertas Javtokas (4/6 dvitaškiai) po 8, Paulius Jankūnas (9 atk. kam., 4 klaidos) ir Vaidas Kariniauskas po 7, Darius Songaila 4 (1/6 dvitaškis, 2/2 baudos, , Vytenis Lipkevičius ir Artūras Gudaitis po 2 taškus. Tomas Dimša (7 min., 0/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškis, 0/2 baudos, -6 naud. balai), Edgaras Ulanovas (6 min.) taškų nepelnė, o Siimas-Sanderis Vene nežaidė.