Dėl sugedusio atakos laikrodžio kone pusvalandį vėlavusias rungtynes Valensijoje sėkmingiau pradėjo „Žalgirio“ komanda. Puikiai gindamiesi Lietuvos čempionai po daugiau nei pusės kėlinio leido varžovams pelnyti vos 2 taškus, o patys pelnė 10.

Po truputį išsijudinę aikštės šeimininkai puolė vytis žalgiriečius, tačiau pastaruosius patikimai „traukė“ komandos kapitonas Paulius Jankūnas. Vis dėlto „Basket“ po dviejų tritaškių iš eilės antrajame kėlinyje sugebėjo perimti iniciatyvą – 22:19.

Valensijos ekipa itin gerai prižiūrėjo svečių snaiperius. Per pirmuosius du kėlinius Artūras Milaknis pataikė vienintelį „Žalgirio“ tritaškį. Nesulaukę didesnio pavojaus iš toli Ispanijos čempionai į didžiąją pertrauką patraukė pirmaudami 36:34.

Trečiąjį kėlinį „Žalgiris“ naudojosi itin netaikliais varžovų metimais. Vasilje Micičiaus vedami Lietuvos čempionai laimėjo šį ketvirtį 20:10 ir pastebimai nutolo nuo aikštės šeimininkų.

Po A. Milaknio tritaškio ketvirto kėlinio pradžioje Š. Jasikevičiaus auklėtiniai pirmavo 57:46. Svečiai Valensijoje neatidavė iniciatyvos iki dvikovos pabaigos, o pergalę tritaškiais įtvirtino V. Micičius ir A. Milaknis.

Abi komandos žaidė Eurolygos rungtynes antrą kartą per 48 valandas.

Antradienį žaliai baltieji Kaune po atkaklios kovos 88:84 palaužė Bambergo „Brose“ krepšininkų pasipriešinimą, o Valensijos „Basket“ vyrai išvykoje 72:91 nusileido Madrido „Real“ ekipai.

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais gruodžio 28-ą dieną Kaune su Pirėjo „Olympiacos“ komanda.

„Žalgiris“: Vasilije Micičius 16 (5/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5 rez.p.), Paulius Jankūnas (11 atk.k.), Artūras Milaknis ir Aaronas White'as po 11, Brandonas Daviesas 10 (5 atk.k.), Edgaras Ulanovas 7, Kevinas Pangosas 3, Antanas Kavaliauskas 2, Axelis Toupane'as ir Paulius Valinskas 0.

„Basket“: Erickas Greenas 14, Bojanas Dubljevičius 11 (10 atk.k.), Aaronas Doornekampas 9.