Pirmas kėlinys vyko lygioje kovoje. Nors „Žalgiris“ beveik visą laiką pirmavo (5:8, 7:12, 11:14), klaipėdiečiai po 10 minučių žaidimo išlygino skirtumą - 14:14.

Antrame ketvirtyje daugiausiai Justo Sinicos pastangomis, kuris įmetė tris tritaškius iš eilės ir pelnė 15 taškų, „Neptūnas“ šovė į priekį ir susikūrė solidžią 17 taškų persvarą (37:20). Bet iki didžiosios pertraukos svečiams iš Kauno pavyko tik kiek sušvelninti skirtumą (39:28).

Trečio ketvirčio pradžioje žalgiriečiai spurtavo 6:0 ir priartėjo prie aikštės šeimininkų (34:39), bet tada iniciatyvos ėmėsi Marius Runkauskas, po kurio trijų tolimų „šūvių“ iš eilės „Neptūnas“ vėl nutolo (56:43). Po 30 minučių mūšio klaipėdiečiai dar įtikinamai pirmavo 15 taškų skirtumu (64:49).

Lemiamame ketvirtyje „Neptūnas“ toliau diktavo savo sąlygas (66:51, 68:56, 70:58, 70:61). Po Pauliaus Jankūno metimo kauniečiai priartėjo 63:70, bet M. Runkausko tritaškiai paskandino „Žalgirį“ (77:67). Iki dvikovos pabaigos klaipėdiečiai išsaugojo persvarą ir šventė pelnytą galutinę pergalę 81:73.

„Žalgiriui“ dėl traumų negalėjo padėti Šarūnas Jasikevičius, o „Neptūno“ gretose nebuvo Martyno Mažeikos.

Rezultatas:

„Neptūnas“ (7/3) - „Žalgiris“ (7/4) - 81:73 (14:14, 25:14, 25:21, 17:24).

„Neptūnas“: Marius Runkauskas 25, Justas Sinica 17, Edgaras Ulanovas 12, Arnas Butkevičius 6, Vytautas Šarakauskas 5, Simas Galdikas, Valdas Vasylius, Arvydas Eitutavičius ir Mindaugas Girdžiūnas po 4 taškus. Rolandas Jakštas nežaidė.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 18, Paulius Jankūnas 14 (8 atk. kam.), Robertas Javtokas 10, Vytenis Lipkevičius 9, Kšyštofas Lavrinovičius 7, Mindaugas Kupšas 6, Vytenis Čižauskas 5, Tomas Dimša ir Martynas Pocius oi 2, Tadas Klimavičius ir Artūras Milaknis po 0 taškų. Artūras Gudaitis nežaidė.