Nors „Vytautas“ ir pralaimėjo milžinišku skirtumu, pirmoje rungtynių pusėje vyravo apylygis žaidimas.

Žalgiriečiams nutolti neleido tiesiog fenomenaliai žaidęs „Vytauto“ puolėjas Laimonas Kisielius – krepšininkas terorizavo kauniečių gynybą ir per du kėlinius buvo pelnęs net 20 taškų.

L. Kisieliui puikiai talkino Paulius Ivanauskas, per pirmąją pusę įmetęs 16 taškų. Tiesą sakant, iki antro kėlinio vidurio būtent šie du krepšininkai ir buvo pelnę visus „Vytauto“ taškus.

L. Kisieliaus ir P. Ivanausko vedami prieniškiai po dviejų kėlinių laikė vieno taško persvarą (40:39).

Vis dėlto „Vytautas“ sugriuvo antroje rungtynių pusėje. Praktiškai šešiese žaidę V. Šeškaus auklėtiniai trečią kėlinį pralaimėjo 14:24, o ketvirtame galutinai išsikvėpė ir turėjo pripažinti žalgiriečių pranašumą (67:90).

Finale „Žalgiris“ susitiks su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Klaipėdos „Neptūno“ poros nugalėtoju.

„Vytautas“: Laimonas Kisielius 26, Paulius Ivanauskas 19, Vytautas Šulskis 8 (9 atk. kam.), Dainius Šalenga 5.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (212)