Dvikovą spurtu 0:8 pradėjęs „Žalgiris“ privertė Erginą Atamaną keisti savo starto penketą ir pasirodžius buvusiam žalgiriečiui Vasilije Micičiui kova aikštėje išsilygino.

Per du kėlinius pataikyti net 10 iš 13 tritaškių leido Š. Jasikevičiaus auklėtiniams įpusėjus dvikovai pirmauti 40:43.

Po didžiosios pertraukos savo šou pradėjo Edgaras Ulanovas, surinkęs 9 taškus per 10 minučių. Trečiame kėlinyje Lietuvos čempionai buvo įgiję net 9 taškų pranašumą (56:65), tačiau varžovai skirtumą greitai panaikino.

Ir paskutiniame ketvirtyje „Žalgiris“ sėkmingai naudojosi patikrintu šiame mače ginklu – tritaškiais metimais, tačiau įsibėgėjęs varžovų lyderis Shane'as Larkinas užvedė Eurolygos lyderius lemiam šturmui.

Stambulo ekipa likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes iki dvikovos pabaigos užtikrintai perėmė iniciatyvą ir svečiams jau neleido atkurti intrigos.

„Žalgiris“ pagerino šio Eurolygos sezono pataikytų tritaškių per vienas rungtynes rekordą - taiklūs buvo 19 iš 31 tritaškių. Tai ir antras visų laikų Eurolygos rezultatas, daugiau tritaškių yra pataikiusi tik „Budočnost“ ekipa - 21. Tai kartu yra visų laikų Kauno klubo rekordas.

Pirmose tarpusavio rungtynėse šį sezoną Kaune žalgiriečiai pralaimėjo „Anadolu Efes“ ekipai 68:74.

Kitas Eurolygos rungtynes Kauno „Žalgiris“ žais vasario 20 dieną svečiuose su Vitorijos „Baskonia“.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 25 (27 naud.b.), Vasilije Micičius 22, Krunoslavas Simonas ir Tiboras Pleissas po 15, Chrisas Singletonas 9.

Žalgiris“: Zachas LeDay 22 (6/8 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 1/2 baudos, 6 atk.k), KC Riversas 21 (6/11 tritaškiai), Edgaras Ulanovas 12, Nigelas Hayesas 11, Lukas Lekavičius 9 (7 rez.p.), Thomas Walkupas 9, Martinas Gebenas 4, Artūras Milaknis 3, Paulius Jankūnas ir Rokas Jokubaitis po 0.