Susitikimą atidarė perdavimą iš Roberto Javtoko gavęs Siimas-Sanderis Vene, netrukus taškų kraitį dvigubino greitą išpuolį dvitaškiu užbaigęs Artūras Milaknis – 4:0. Lietuvos čempionai ketvirčiui įsibėgėjus sukūrė keletą įsimintinų epizodų: visų pirma klaidinantį judesį atlikęs R. Javtokas krepšį drebino dėjimu viena ranka, o jau kitoje atakoje Vaidas Kariniauskas užmetė kamuolį iš viršaus krovusiam Tomui Dimšai – 8:3.

Baudos aikštelėje karaliavo ne tik R. Javtokas, tačiau ir komandos draugo metimą taisęs V. Kariniauskas – 12:6. T. Dimša gelbėjo „Žalgirį“ nuo garantuotų taškų galingai blokuodamas varžovo metimą, vos tik nuo suolo pakilęs pasižymėjo Darius Songaila (14:6). T. Dimša sublizgėjo ir puolime: jaunasis žalgirietis ne tik smeigė tritaškį, bet ir atliko gražų dėjimą – 19:10. Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai ėmė vieną kamuolį po kito puolime, o ketvirtį penkiais taškais užbaigė Donatas Tarolis, kuris įskraidino tritaškį su sirena – 24:12.

Kauniečiai be didesnių sunkumų rungtyniavo ir antrajame kėlinyje: dvitaškį įmetė D.Songaila, po D. Tarolio perdavimų taškus rinko R. Javtokas ir Vytenis Lipkevičius, tritaškiu prie persvaros didinimo prisidėjo ir Lukas Lekavičius – 33:14. „Prienai“ pelnė penkis taškus be atsako (33:19), tačiau tuomet puikiai komandinį derinį tolimu šūviu po V. Kariniausko perdavimo užbaigė A. Milaknis – 36:19. Solidžiai į priekį truktelėję šeimininkai apsukų nemažino: iš vidutinio nuotolio pataikė S. Vene, o T. Dimša toliau džiugino žiūrovus taisydamas savo paties netikslų metimą bei dar kartą įspūdingai kraudamas iš viršaus – 43:19. Užtikrintą pirmąją žalgiriečių pusę vainikavo keturis taškus surinkęs D.Songaila – 47:26.

Trečiame kėlinyje sėkmingiau startavo prieniškiai – 47:31. Tiesa, greitai žalgiriečiai perėmė iniciatyvą: baudas sumetė V. Lipkevičius, su T. Dimša derinį „žemė-oras“ sužaidė Willas Cherry, o netrukus jau pats W. Cherry rezultatyviai užbaigė ataką – 53:31. Aktyviai rungtyniavęs V.Lipkevičius surinko keturis taškus, iš po krepšio įmetė D. Songaila (59:39). Pasipriešinimo nesulaukęs D. Songaila tęsė puikią atkarpą pelnydamas dar šešis taškus, o ketvirtį po L. Lekavičiaus perdavimo triuškinančiu dėjimu užbaigė E. Ulanovas – 69:47.

Ketvirtą ketvirtį pradėjo A. Milaknio tritaškis iš krašto, baudų metimus realizavo S. Vene – 74:47. L. Lekavičius atliko ketvirtąjį rezultatyvų perdavimą taškus pelniusiam A. Milakniui, bloku pasižymėjęs D. Tarolis vienas pats persivarė kamuolį per aikštę ir įmetė iš po krepšio (78:49). Tik ketvirtajame kėlinyje taškų sąskaitą atsidarė komandos kapitonas Paulius Jankūnas, o D. Tarolis dar dviem blokais baudė savo tiesioginį oponentą – 82:52. Keturis taškus surinko V. Kariniauskas, greitame puolime pasižymėjo T. Dimša (88:55). Per likusį laiką tebuvo vienas klausimas ar „Žalgiris“ pelnys triženklį taškų skaičių. Nors tritaškį įskraidino V. Lipkevičius, po puikių perdavimų taškus iš po krepšio rinko P. Jankūnas bei V. Kariniauskas, iki 100-ojo taško pritrūko vieno tritaškio, tačiau gražių epizodų kupiname mače triuškinančią pergalę šventė Lietuvos čempionai – 97:63.

Kauno „Žalgiris“ (25/4) – Prienų „Prienai“ (6/25) – 97:63 (24:12, 23:14, 22:21, 28:16)

„Žalgiris“: Darius Songaila 16, Tomas Dimša 15, Vytenis Lipkevičius 13, Artūras Milaknis 10, Vaidas Kariniauskas 8 taškai.

„Prienai“: Vidmantas Sragauskis 18, Domantas Šeškus 16, Martynas Linkevičius ir Dominykas Milka po 7 taškus.