„Žalgiris“ mačo pradžioje taškus rinko baudomis: po dvi pataikė Jamesas Andersonas ir Paulius Jankūnas – 4:0. Tritaškį įmetė Artūras Milaknis, iš vidutinio nuotolio taikliai metė P. Jankūnas (9:2). Po rezultatyvaus starto kauniečiai strigo puolime, tad kitų taškų svečiams teko laukti daugiau nei tris minutes. Galiausiai gynybą pralaužė po Luko Lekavičiaus perdavimo iš po krepšio pataikęs Artūras Gudaitis – 11:4. Dvi tolimas bombas įskraidino A. Milaknis, baudos metimą realizavo Edgaras Ulanovas, o atotrūkį padidino individualiai varžovų gynybą įveikęs L. Lekavičius – 20:10. Svečiai galingiau sužaidė ir paskutinę ketvirčio minutę. Greitose atakose, po puikaus komandinio darbo, keturis taškus surinko Darius Songaila. Pirmą kėlinį įtikinamai laimėjo žalgiriečiai – 25:10.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais A. Gudaičio taškais. Aukštaūgis kėlinį atidarė dvitaškiu su pražanga, o kitoje atakoje vėl buvo sustabdytas pražanga – 30:15. Persvarą didino sėkmingai nugara sužaidęs D. Songaila ir tritaškį, po Vaido Kariniausko perdavimo, pataikęs J. Andersonas – 35:17. Žaidimo ritmą pajutę „Šiauliai“ dar labiau pabėgti kauniečiams neleido bei sumažino atsilikimą (36:23). Po vieną baudos metimą realizavo Robertas Javtokas ir J. Andersonas, o šiauliečius dar vienu, ketvirtuoju tritaškiu nubaudė A. Milaknis – 41:26. Suaktyvinę gynybą žalgiriečiai susikrovė rekordinį pranašumą. R. Javtokas įdėjo į krepšį, baudos metimus pataikė A. Milaknis, ketvirtą tašką pelnė P. Jankūnas – 47:27. P. Jankūnas kartą taikliai metė nuo baudų metimų linijos, o pirmąją rungtynių pusę fantastišku metimu nuo savo baudos aikštelės užbaigė J. Andersonas – 51:31.

Lietuvos čempionai demonstravo solidų žaidimą ir po didžiosios pertraukos. Dvitaškį nuo lentos įmetė P. Jankūnas, V. Kariniauskas pakartojo netikslų savo metimą – 55:34. Po puikaus R. Javtoko perdavimo į krepšį dėjo J. Andersonas, kiek vėliau jau pats R. Javtokas papildė savo taškų kraitį, sėkmingą prasiveržimą atliko P. Jankūnas – 61:40. Iš J. Andersono perdavimo sulaukęs D. Songaila realizavo metimą iš vidutinio nuotolio (63:44). Puolime kamuolį nusiėmė bei dvitaškį su pražanga pataikė A. Gudaitis ir, nors trečiąjį kėlinį dviejų taškų skirtumu laimėjo šeimininkai, „Žalgiris“ toliau tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose – 66:48.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo sėkmingu „Žalgirio“ deriniu, kurį pradėjo perdavimą atlikęs Tomas Dimša, o užbaigė lengvus taškus pelnęs D. Songaila – 70:50. A. Gudaitis toliau karaliavo po krepšiu ir, nusiėmęs dar vieną kamuolį puolime, pakartojo metimą, tritaškį įskraidino T. Dimša – 75:51. Be priežiūros paliktas L. Lekavičius pataikė iš trijų taškų zonos, blokais varžovus apdovanojo A. Gudaitis ir T. Dimša (78:55). Šešioliktą tašką baudų metimais pelnė A. Gudaitis, atakos laikui baigiantis penktą tritaškį paeiliui realizavo A. Milaknis – 83:58. Rungtynes užbaigė šeši V. Lipkevičiaus taškai ir žalgiriečiai iš Šiaulių išsivežė triuškinančią pergalę – 89:58.

„Šiauliai“: Jonathanas Michaelas Lee 20 (5 rez. perd.), Julius Jucikas ir Rokas Giedraitis po 10 taškų.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 17 (5/5 trit.), Artūras Gudaitis 16 (11 atk. kam.), Jamesas Andersonas 12, Paulius Jankūnas 11 (7 atk. kam.), Darius Songaila 10 taškų.