Mačą „Žalgiris“ pradėjo tokiu starto penketu: Ty Lawsonas, Artūras Milaknis, Sonny Weemsas, Tadas Klimavičius ir Milovanas Rakovičius.

Būtent pastarasis aukštaūgis ir pelnė pirmus taškus įmesdamas puskablį. Netrukus pasižymėjo ir T. Klimavičius (4:0), tačiau „Triumph“ žaidėjai taip pat sugebėjo atrišti krepšį ir keletą minučių buvo žingsneliu priekyje (6:4, 10:8). Iniciatyvą žalgiriečiai perėmė A. Milakniui pataikius iš toli, o spurtą 14:2 mūsiškiai baigė po dar aštuonių T. Klimavičiaus taškų ir T. Lawsono taiklių baudos metimų – 22:12. Pirmo kėlinio pabaigoje kauniečiai kelis kartus suklydo, todėl svečiai iš Rusijos priartėjo 17:24.

Prasidėjus antram ketvirčiui Liubercų ekipa po truputį ėmė mažinti skirtumą. Jam visai ištirpti laikinai neleido du A. Milaknio tritaškiai (30:29). Varžovams persvėrus rezultatą, sunkų metimą iš toli baigiantis atakos laikui pataikė Mindaugas Kuzminskas, o T. Lawsonas prasiveržimu ir metimu iš vidutinio nuotolio pridėjo 4 taškus – 39:38. Nors Mario Delašas ir DeJuanas Collinsas įrideno po dvitaškį, visgi „Triumph“ ekipa prieš didžią pertrauką įgijo pranašumą 46:43.

Trečiame kėlinyje kova vyko taškas į tašką. „Žalgirio“ treneriai didžiąją laiko dalį aikštelėje leido pasireikšti jaunesniems krepšininkams, o kartu su jais žaidę T. Klimavičius ir S. Weemsas vėl išvedė „Žalgirį“ į priekį. Po amerikiečio dviejų metimų iš vidutinio nuotolio rezultatas tapo - 55:51. Omarui Samhanui pelnius taškus po puolime atsikovoto kamuolio bei A. Milakniui pataikius ketvirtą savo tritaškį ir sumetus baudas, kauniečiai pirmavo - 63:61.

Paskutines dešimt minučių Liubercų komanda pradėjo spurtu 9:0. Su tuo nesitaikstė T. Lawsonas ryžtingai prasiveržęs po krepšiu ir greitoje atakoje sukūręs progą M. Rakovičiaus dėjimui (67:72). Iš vidutinių nuotolių įmetus S. Weemsui ir T. Lawsonui, žalgiriečiai dar labiau priartėjo (71:74), o įžaidėjas T. Lawsonas ir toliau ėmėsi iniciatyvos. Likus žaisti minutę ir turint tą patį 3 taškų deficitą (76:79), jis perėmė kamuolį, o vėliau sumetė 4 baudas iš eilės. Rusai turėjo 20 sekundžių paskutinei atakai, bet žalgiriečiai sėkmingai sužaidė gynyboje ir iškovojo pergalę 80:79.

Rezultatas:

„Žalgiris“ - „Triumph“ - 80:79 (24:17, 19:29, 20:15, 17:18).

„Žalgiris“: T. Lawsonas 21 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), T. Klimavičius 14 (10 atk. kam.), A. Milaknis 14 (4/4 trit.), S. Weemsas 12, O. Samhanas 5 (5 atk. kam.), M. Rakovičius 4 (7 atk. kam.), M. Kuzminskas 4, D. Collinsas 4, M. Delašas 2, A. Juškevičius 0 taškų.

„Triumph“: D. Jeffersonas 25 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), K. Landry 14 (6 atk. kam.), T. McKee 13 taškų.