„Žalgiris“ prastai pradėjo rungtynes – šeimininkai pirmą kėlinį pralaimėjo net 18:30. Visgi žalgiriečiai atsigriebė jau antrame ketvirtyje ir išlygino rezultatą (50:50).

Reikalus „Žalgiris“ sutvarkė antroje rungtynių pusėje, kuomet trečiame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą bei ją išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Pusfinalyje „Žalgiris“ susitiks su Prienų-Birštono „Vytauto“ ir Utenos „Juventus“ poros nugalėtoja. Kol kas 2-1 pirmauja „Juventus“ ekipa.

Pirmose serijos rungtynėse „Žalgiris“ namie laimėjo be didesnio vargo 102:66, o antrose turėjo kiek paplušėti – 84:71.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 15, Martynas Pocius 13, Ianas Vougioukas 12, Renaldas Seibutis 10, Jerome‘as Randle‘as ir Kasparas Vecvagaras po 9.

„Pieno žvaigždės“: Andrejus Agafonovas 17 (9 atk. kam.), Žygimantas Skučas 15, Derrickas Low 12, Justas Tamulis 10, Jokūbas Gintvainis 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (48)