Pirmadienį vykusiame mače žalgiriečiai tiems patiems varžovams pralaimėjo 21 taško skirtumu - 58:79. Tai buvo 37-erių metų įžaidėjo Šarūno Jasikevičiaus debiutinės rungtynės „Žalgiryje“.

Rungtynių eiga:

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko taškas į tašką. Vytenis Lipkevičius, Justinas Dentmonas ir 4 taškus surinkęs Paulius Jankūnas vis lygindavo rezultatą (8:8). Po kelių „Uniks“ gynėjo Andrew Goudelocko aktyvių veiksmų tą patį kitoje aikštės pusėje atliko Martynas Pocius. Jo 5 taškai ir rezultatyviai pasibaigusi Roberto Javtoko verpstė išlaikė santykį apylygį – 16:17. Pirmąjį kėlinį užbaigė M.Pociaus baudų metimai ir po traumos į aikštę sugrįžusio Siimo-Sanderio Vene šūvis iš vidutinio nuotolio – 21:22.

Antrąjį kėlinį prasiveržimais pradėjo M.Pocius ir J. Dentmonas, o Kasparas Vecvagaras drąsiai atakavo iš vidutinio nuotolio – 27:24. Svečiams pelnius 5 taškus, Tadas Klimavičius galingu dėjimu lygino rezultatą – 29:29. Keturis taškus pelnęs J. Dentmonas, baudas sumetę P. Jankūnas ir V. Lipkevičius bei tritaškį pataikęs Šarūnas Jasikevičius sukrovė „Žalgiriui“ 5 taškų pranašumą – 40:35. Visgi kelios klaidos, sukūrusios lengvus taškus varžovams, neleido kauniečiams pirmauti prieš didžiąją pertrauką – 40:41.

Tomas Dimša pačioje trečiojo kėlinio pradžioje smeigė tritaškį iš kampo (43:44). Vėliau P. Jankūnas ir J. Dentmonas rezultatyviai užbaigė kelis antpuolius, o po krepšiu dukart galingai sužaidęs R. Javtokas išvedė „Žalgirį“ į priekį – 56:55. Tačiau ketvirčio pabaiga vėl klostėsi nesėkmingai ir po 30 minučių žaidimo žalgiriečiai atsilikinėjo – 56:63.

Rezultatu 0:10 pralaimėta atkarpa prasitęsė ketvirtajame kėlinyje. Ją nutraukė ryžtingai prasiveržęs T.Dimša (59:68). Varžovą apžaidė P. Jankūnas, bet A. Goudelockas pataikė dar vieną tolimą metimą (61:73). Tuo pačiu atsakė T. Dimša ir J. Dentmonas, sumažinę skirtumą iki 6 taškų (67:73). Per paskutines 4 minutes žalgiriečiai strigo varžovų gynyboje, o šie vėl padidino persvarą. Rungtynes baigė V. Lipkevičiaus prasiveržimas – 70:83.

„Žalgiris“: P. Jankūnas ir J.Dentmonas (5 rez. perd.) po 14, M. Pocius 9, R. Javtokas 8 (5 atk. kam.), T. Dimša 8, V. Lipkevičius 6 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Š. Jasikevičius 3, S. Vene 3, T. Klimavičius 2, K. Vecvagaras 2, M. Kupšas 1 taškas. A. Milaknis taškų nepelnė.

„Uniks“: A. Goudelockas 19 (4 rez. perd.), M. Šeleketo 12, T. McKee 8, V. Veremejenka 8 taškai (6 atk. kam.).