„Žalgiris“ galingai pradėjo rungtynes – po Renaldo Seibučio dvitaškio šeimininkai pirmame kėlinyje susikrovė 8 taškų persvarą (23:15). Visgi antrame ketvirtyje svečiai iš Vokietijos atsigavo ir po 4 iš eilės Nikos Zisio taškų prieš didžiąją pertrauką sumažino atsilikimą iki 3 taškų (38:41).

Trečiame kėlinyje „Žalgiriui“ nepavyko sustabdyti to paties N. Zisio – graikas per pusę kėlinio pelnė 8 taškus ir priartino „Brose Baskets“ ekipą (49:47).

Kauno klubas puikiai sužaidė ketvirto kėlinio pradžią – žalgiriečiai pelnė 7 taškus be atsako ir susikrovė 9 taškų persvarą (66:57). Vis dėlto vokiečiai greitai atsitiesė – N. Zisio vedami svečiai surengė savo spurtą ir apkarpė kauniečių persvarą iki 2 taškų (64:66).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei minutę varžovai išlygino rezultatą (73:73). Likus žaisti 29 sekundes, Ianas Vougioukas įmetė du baudos metimus ir išvedė „Žalgirį“ į priekį (75:73).

Likus žaisti 2 sekundes, Edgaras Ulanovas atkovojo kamuolį po netaiklaus N. Zisio metimo, tačiau netrukus sužingsniavo ir suteikė varžovams paskutinį šansą išsigelbėti. Visgi juo Vokietijos čempionai nepasinaudojo – Janis Strelniekas nepataikė iš po krepšio.

„Žalgirį“ į priekį vedė Paulius Jankūnas – veteranas per 27 minutes pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir surinko net 27 naudingumo balus. Šiame mače 31-erių kaunietis taip pat peržengė 2000 pelnytų taškų ribą Eurolygoje.

Atkovojęs net 13 kamuolių, P. Jankūnas pakilo į trečią vietą daugiausiai kamuolių Eurolygos istorijoje atkovojusių krepšininkų sąraše. Dabar savo sąskaitoje aukštaūgis turi 1289 atkovotus kamuolius ir nusileidžia tik Felipe Reyesui ir Ioanniui Bourousiui.

Taip pat šiose rungtynėse savo debiutines rungtynes Eurolygoje sužaidė Jerome'as Randle'as. Per 27 minutes amerikietis pelnė 12 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei sukūrė keletą įspūdingų epizodų.

Tuo metu varžovų gretose įspūdingai žaidė jau minėtasis N. Zisis. Gynėjas taip pat per 27 minutes pelnė 25 taškus, išprovokavo 10 pražangų ir surinko net 35 naudingumo balus.

Šiame mače „Žalgiris“ vertėsi be klubą prieš kelias dienas susimušusio Martyno Pociaus.

Pirmose tarpusavio rungtynėse „Žalgiris“ Bamberge buvo tiesiog pažemintas – kauniečiai pralaimėjo net 33 taškų skirtumu (96:63).

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 17 (13 atk. kam., 27 naud. bal.), Ianas Vougioukas 13 (1/7 dvit., 11/12 baud., 9 atk. kam., 9 išprov. praž.), Jerome‘as Randle‘as 12, Renaldas Seibutis 11, Siimas-Sanderis Vene 7.

„Brose Baskets“: Nikos Zisis 25 (35 naud. bal.), Bradley Wanakameris 14, Danielis Theisas 10, Nicolo Melli 8.