Iki rungtynių pabaigos likus pustrečios minutės „Perlas Energija“ pirmavo 4 taškais (84:80), toks pat skirtumas tarp komandų buvo ir likus pusantros minutės (86:82).

Tuomet J. Ramanauskas smeigė tritaškį, kitoje atakoje pridėjo dar vieną tolimą metimą ir likus 51 sekundei jaunieji žalgiriečiai išsiveržė į priekį 88:86.

Justo Šukelio metimas tikslo nepasiekė, o prie baudų metimų linijos stojęs J. Ramanauskas padvigubino kauniečių persvarą iki 4 taškų (90:86).

Jokūbas Rubinas pataikė tolimą tritaškį atšokus nuo varžovo ir „Perlą Energiją“ priartino iki 1 taško (89:90). Pražanga sustabdytas Mantas Rubštavičius įmetė vieną baudą ir jaunųjų žalgiriečių pranašumą likus 14 sekundžių padidino iki 2 taškų.

Lemiamoje atakoje Jokūbas Rubinas nepataikė iš toli, o Justinas Ramanauskas likus 5 sekundėms pataikė abi baudas ir „Žalgirio-2“ persvarą padidino iki 4 taškų – 93:89. Paskutinis Andreas Kalogiros šūvis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojams J. Ramanauskas per 26 minutes pelnė 20 taškų (2/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 7/8 baudos).

Vilniaus klube nesustabdomas buvo Jokūbas Rubinas, kuris per 36 minutes surinko 31 tašką (5/6 dvit., 5/9 trit., 6/7 baudų), 4 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 33 naudingumo balus.

Tai buvo rezultatyviausios J. Rubino karjeros rungtynės NKL. Mažeikiškis iki tol daugiausiai buvo įmetęs 26 taškus.

„Perlas Energija“: Jokūbas Rubinas 31 (5/6 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai, 33 naudingumo balai), Rokas Jocius 17 (5/5 dvit., 2/3 trit.), Justas Šukelis 13, Martynas Pacevičius (10 atk. kam.) ir Adas Šimonis po 11 taškų.

„Žalgiris-2“: Justinas Ramanauskas 20 (3/4 tritaškiai), Karolis Babušis 18 (3/4 tritaškiai), Mantas Rubštavičius ir Dominykas Stenionis (3/5 trit.) po 15, Paulius Murauskas 7 taškai.