Dvikovos pradžioje kova aikštėje buvo apylygė, tačiau aukštesnį bėgį įjungę žalgiriečiai antrame kėlinyje atsiplėšė nuo varžovų ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 44:25.

Po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai pirmavo net 47:25, tačiau trečio kėlinio pabaigoje į šturmą pakilęs „Perlas“ sumažino skirtumą iki 6 taškų (71:65). Vis dėlto Arvydo Gronskio auklėtiniai pergalės iš rankų neišleido ir sustabdę varžovų spurtą šventė pergalę.

„Žalgiris 2“ (16-16) rikiuojasi septintoje turnyro lentelės vietoje, Vilniaus „Perlas“ (14-17) – aštuntoje.

Sostinės ekipoje nežaidė trys lyderiai Ąžuolas Tubelis, Augustas Marčiulionis ir graikas Andreas Kalogiros. A. Marčiulionis išvyko į Čikagą (JAV), kur dalyvaus NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalio metu vyksiančioje projekto „Basketball Without Borders“ jaunųjų krepšinio talentų stovykloje. Prie jo prisidėjo ir Ą. Tubelis. Tuo tarpu be traumuoto graiko Andreas Kalogiros Vilniaus „Perlui“ teks verstis kiek ilgesnį laiką.

Priminsime, kad sekmadienį Kaune paaiškėjo Eurolygos jaunimo atrankos turnyro nugalėtojai. Didžiajame „Adidas Next Generation“ finale Vilniaus „Ryto“ talentai 84:63 (19:19, 21:17, 23:16, 21:11) pranoko „Žalgirio“ jaunimą.

„Žalgiris 2“: Erikas Venskus 20 (9 atk.k.), Giedrius Bergaudas ir Justinas Ramanauskas po 11, Kerras Kriisa 9 (7 rez.p.), Vitalijus Kozys 8.

Perlas“: Simas Jarumbauskas 25, Jokūbas Rubinas 18 (8 rez.p.), Ignas Juškevičius 9, Einaras Tubutis 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (19)