Pašaukti savo sirgalių, žaidėjai sustojo, o ekipos senbuviai Mantas Kalnietis ir Artūras Milaknis emocingai kalbėjo, jog komanda daro viską, ką gali, kad pagerintų savo žaidimą. Regis, pasiaiškinimai buvo priimti: žalgiriečiai buvo išlydėti į rūbinę įprasta palaikymo skanduote.

„Green White Boys“ grupuotė, vienijanti aktyviausius Kauno klubo sirgalius, pirmadienį plačiau išdėstė savo poziciją, ekipos palaikymo idėją rungtynių pradžioje bei paaiškino, kodėl dvikovos pabaigoje nelaukė paskutinių sekundžių ir skubėjo susitikti su vietiniame fronte pralaimėjimą patyrusiais žalgiriečiais.

Pateikiame feisbuke „Žalgirio“ sirgalių išdėstytą nuomonę.

„O dabar šiek tiek plačiau apie daug atgarsių sulaukusią vakar dieną.
Nemeluosime, kad rungtynės su „Rytu“ visada yra ypatingos. Lietuvos derbis, kuriame įtampa pasiekia aukščiausią tašką, o neapykanta tarp abiejų komandų ir palaikymo grupuočių tvyro ore.

Akivaizdu, kad per 11 metų dingusi konkurencija paprastam krepšinio fanui padarė įtakos ir Žalgirio bei Ryto dvikovos yra praradusios prasmę. 5603 – tiek Žalgirio arenoje vakar apsilankė žmonių. Tai yra apgailėtinas skaičius.

Žinoma, tam padarė įtakos pralaimėjimai Eurolygoje, bet matyti pustuštę areną yra skaudu. Labai norėtųsi, kad šios tendencijos keistųsi. Pakilimo metu tapatintis prie „Žalgirio“ ir įsikelti nuotrauką iš rungtynių buvo madinga, šiuo metu mados keičiasi ir pseudo gerbėjams smagiau įmesti medinį „memą“ internete.

Kalbant apie savo tribūną galime pasidžiaugti, kad sektorius buvo visiškai pilnutėlis ir visiems vieningai pavyko išsiskirti su baltu dress code’u. Palaikymą pradėjome likus dar 40 minučių iki rungtynių pradžios ir bandėme komandą užvesti priešininkų išvalymui. Tokia buvo ir prieš rungtynes iškeltos choreo mintis – nepasigailėti, išniekinti ir apvalyti priešininkų komandą. Deja, bet niekas negalėjo užkurti komandos.

Suprantame, kad komandos sudėtis yra visiškai pasikeitusi, buvo padaryta ir vadybinių klaidų, o Eurolygoje esame tiesiog per silpni šį sezoną. Labiausiai nuvilia tai, kad jau eilę rungtynių nematome jokios kovos ir kibirkšties. Mūsų įsitikinimu taip žaisti prieš „Rytą“ yra tiesiog negalima.

35 minutes aikštėje mes nematėme tos kovos, kurią trokštame matyti žaidžiant su pagrindiniu varžovu vietiniame fronte. Tam nereikia talento ar kažkokių išskirtinių sugebėjimų – reikia tiesiog degančių akių.

Vienintelis Lukas tą vakarą turėjo sportinio pykčio ir suprato, už kokią komandą ir prieš kokį varžovą žaidžia.

Padėkoti už tokį vaizdą žaidėjams tikrai negalėjome, todėl nusprendėme po rungtynių pasitikti komandą prie rūbinės ir gauti atsakymus, kas jai yra atsitikę. Nekreipiant dėmesio į pavienius atsitiktinių žmonių riksmus iš galo, kurie girdėjosi garsiausiai, pokalbis gavosi gana konstruktyvus.

Mes tikrai nepradėsime mokyti žaidėjų, kaip jiems reikia žaisti, tačiau galime paprašyti kovos iki paskutinių sekundžių. Tą mes ir padarėme.

Su komanda mes buvome jau tais laikais, kai ji buvo ant išnykimo ribos, kai nežinojome, ar apskritai įvyks kitos rungtynės, tad šie keli pralaimėjimai mūsų tikrai negąsdina, tačiau norisi tikėti, kad žaidėjai suvokia, ką mums visiems reiškia „Žalgiris“ ir šitos spalvos.
Matėsi, kad žaidėjai sugniuždyti ir palaikymo jiems reikia kaip niekada. Tikimės, kad tai visiems buvo geras sukrėtimas ir 5 paskutinių rungtynių minučių vaizdą matysime dažniau.

Kaip ir minėjome, komandai reikia palaikymo. Parodome, kad galime palaikyti savo klubą ne tik, kai jam lengva, bet ir šiuo sunkiu periodu. Tą patį pasakė ir Milaknis, ir Kalnietis, kad lengva nėra, bet jie taip pat žmonės ir šiuo metu nori jausti mūsų visų užnugarį“.


Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (75)