Pirmo kėlinio pradžioje po susidūrimo su varžovu traumą patyrė Edgaras Ulanovas. Panašu, kad „Žalgirio“ puolėjas stipriai susimušė kelį: skausmo perkreiptu veidu E. Ulanovas paliko aikštę ir ant atsarginių suolelio iškart pateko į komandos gydytojo priežiūrą.

Vos tris minutes žaidęs puolėjas per pertrauką bandė daryti apšilimą, tačiau daugiau ant parketo nebepasirodė.

Pirminiais duomenimis, trauma nėra rimta. Puolėjui buvo sumuštas raumuo per susidūrimą su Kšištofu Lavrinovičiumi.

„Žalgiris“ vis dar viena pergale atsilieka nuo Vilniaus „Lietuvos ryto“, bet sostinės komanda jau baigė reguliarųjį sezoną, „Žalgiriui“ dar liko trejos rungtynės.

„Lietkabelis“ sugriuvo trečiajame kėlinyje. „Žalgiris“ pelnė 10 taškų be atsako, įskaitant du perimtus kamuolius, taip dvi atakas užbaigė lengvais dėjimais. Čempionai atitrūko 60:48 (29 min.) ir „Lietkabelis“ nebesugebėjo sugrąžinti intrigos.

Naudingiausias praėjusios savaitės žaidėjas Brandonas Daviesas pelnė 23 taškus ir buvo geriausias „Žalgirio“ gretose.

Treneris Šarūnas Jasikevičius laiko aikštėje suteikė visiems 12 žaidėjų, taškų nepelnė tik E. Ulanovas.

Gintaras Leonavičius žaidė jubiliejines 300-ąsias rungtynes per karjerą LKL pirmenybėse ir su 10 taškų buvo vienas geriausių „Lietkabelio“ gretose. Šeimininkai vertėsi be Žygimanto Skučo.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 19 taškų, Žanis Peiners 12, Gintaras Leonavičius 10, Simas Jasaitis 9.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 23, Kevinas Pangosas 14, Paulius Jankūnas 12, Axelis Toupane‘as 7.

„Lietkabelis“ užėmė ketvirtą vietą reguliariajame sezone, tačiau atkrintamąsias pasitiks su nerimu – per paskutines šešerias rungtynes laimėjo tik kartą.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių „Lietkabelis“ kovos su „Šiauliais“.

„Žalgiris“ jau šeštadienį galės sugrįžti į „Betsafe–LKL“ viršūnę – tam reikės įveikti Pasvalio „Pieno žvaigždes“. Sugrįžęs į viršūnę „Žalgiris“ ketvirtfinalyje kovotų su Kėdainių „Nevėžiu“.