Pirmoje dalyje, vertindami kitų žalgiriečių stilių, negailestingai žemus balus daliję I. Tayloras ir K. Hayesas šįkart liko sužavėti dalies komandos draugų rūbų ir avalynės pasirinkimais.

„Įdomu, kokios čia turėjo būti rungtynės. Nes jis labai rimtai nusiteikęs ir puikiai apsirengęs. Aišku, kad Eurolygos rungtynės, nes visas išsičiustijęs. Aš skiriu 7 balus, nes ir man patinka marškinėliai su paveiksliukais. Be to, jis susiderinęs savo viršutinius rūbus su batais“, – Tomo Dimšos stilių įvertino „Žalgirio“ amerikiečiai.

Žalgiriečiai maloniai nustebo pamatę, kad turės įvertinti ir Kazio Maksvyčio rūbų pasirinkimą prieš rungtynes.

„Žinai ką, jis apsirengęs taip lyg būtų labai turtingas. Žinai, kaip mėgsta apsirengti žmonės turintys daug pinigų? Taip taip, jis apsirengęs taip lyg turėtų tuos kelis dolerius kišenėje. Jis galėtų būti su daug aksesuarų, bet turi tik laikrodį. Treneriui skiriame labai stiprų 7,5 balo“, – šypsojosi krepšininkai.

„Ar jis nešioja „Gucci“ firmos batus? Matau matau, Achille! Taip, ten tikrai „Gucci“. Labai geras itališkas stiliaus pojūtis. Kokia čia striukė? Ar čia „Moncler“ firmos ženklas? Jis tikrai gerai stengiasi parodyti save prieš rungtynes. Gerai, mes žinome, kad jis turi daug pinigų. Duodame 7,5 ar 8 balus“, – kvatojosi žalgiriečiai.

Didžiulio balo iš savęs paties su I. Tayloro pritarimu susilaukė ir K. Hayeso stilius.

„Geriausiai apsirengęs komandos vyrukas! Pabandykime greitai viską paanalizuoti. Matote, juodi marškinėliai su auksine grandine? Čia yra ir deimantų. Ir „afro“ stiliaus šukuosena. Visiškai šviežiai padaryta, – savo stilių pristatė K.Hayesas. – Bet grįžkime prie įvertinimo. Aš sau duodu 9. Taip taip. Jeigu turėčiau šviežiai padarytą šukuoseną su savo laikrodžiu, būtų apskritas 10.“

Kitus žalgiriečių įvertinimus ir komentarus galite pamatyti naujausiame #ŽalgirisReach laidų rubrikos vaizdo klipe.

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją