Nesėkmingai rungtynes pradėję kauniečiai po 20 min. atsiliko 23:32, tačiau po pertraukos perėmė iniciatyvą ir sugebėjo persverti rezultatą.

Sužaidus tris kėlinius žalgiriečiai buvo priekyje 47:44, bet iniciatyvos savo rankose neišlaikė.

Prasidėjusiame nervų kare komandos ilgą laiką žengė koja kojon, tačiau atsakingiausiu momentu serbai buvo šiek tiek tikslesni – žalgiriečiams netaikliai mentant baudas, likus žaisti 5 sek. varžovai įgijo 4 taškų persvarą (72:68), kuri ir tapo lemiama.

Iki minimalaus atsilikimą sumažinęs Rokas Jokubaičio tritaškis likus 1 sek. rungtynių baigties nebepakeitė.

21 tašką (5/10 dvit., 3/3 trit.) pelnęs R. Jokubaitis buvo rezultatyviausias žalgiriečių gretose. 16 taškų prie pridėjo Vitalijus Kozys, 13 – Grantas Vasiliauskas, 8 – Erikas Venskus, 7 – Martynas Arlauskas, 6 – Nedas Kancleris.

Belgrado komandai net 26 taškus pelnė gruzinas Goga Bitadzė. 16 taškų surinko Mihailo Jovičičius.

Pirmose B grupės rungtynėse „Žalgirio“ krepšininkai 60:72 nusileido Stambulo „Fenerbahče“ ekipai.

Dvi nesėkmes patyręs „Žalgiris“ galimybių pakilti į pirmąją vietą keturių komandų B grupėje nebeturi, kadangi „Mega Leaks“ sąskaitoje – jau dvi pergalės. Tik pirmas vietas grupėse užėmusios komandos pateks į finalą, kuriame sekmadienį kausis dėl nugalėtojų titulo.

Žalgiriečiams šeštadienį liko sužaisti garbės rungtynes su Madrido „Real“ jaunimu.