Vytauto Pliaugos auklėtiniai namie 78:75 (17:15, 19:22, 18:14, 24:24) įveikė paskutinę vietą turnyro lentelėje užimančią Vilniaus „Perlo Energijos“ (3-11) ekipą.

„Ryto“ dubleriams tai jau 11 iš eilės pralaimėtos rungtynės.

Dominykui Stenioniui tai buvo pirmosios sezono rungtynės vilkint „Žalgirio-2“ marškinėlius. Įžaidėjas per 15 minučių pelnė 12 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, triskart suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos po Jokūbo Rubino taiklaus tritaškio vilniečiai susikrovė rekordinį 7 taškų pranašumą (66:59), tačiau jau kitoje atakoje D. Stenionis taip pat atsakė tolimu metimu (62:66).

Netrukus Arno Adomavičiaus keli metimai skriejo pro šalį – kauniečiai tuo pasinaudojo ir vėl prisivijo varžovus (67:68).

Tiksint paskutinei minutei Titas Sargiūnas apsidairęs ir neradęs kam perduoti kamuolį, sėkmingai veržėsi pats, išvesdamas savo komandą į priekį (73:70).

Lemiamoje atkarpoje „Perlas Energija“ metikas Arnas Adomavičius mėgino tempti komandą ant savo pečių. Jis išprovokavo pražangą ir pataikė abu baudų metimus (72:73). Po kurio laiko tai pakartojo ir dar kartą (74:75).

Vilniečiai po šio epizodo specialiai prasižengė ir tai pasiteisino – Dovydo Butkos ranka sudrebėjo ir tik vienas baudos metimas pasiekė tikslą (76:74).

Per lemiamas 12 sekundžių Dastinas Morkūnas mėgino veržtis pats, bet po krepšiu strigęs į Kauno krepšininkų rankų mišką, prarado kamuolį.

Kauno komandai Motiejus Krivas per 17 minučių pelnė 17 taškų (8/9 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė pirmąsias rungtynes šį sezoną „7bet-NKL“ žaidęs gynėjas Arnas Adomavičius. Jo sąskaitoje per 33 minutes buvo 24 taškai (7/12 dvit., 10/11 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.

„Žalgiris-2“: Motiejus Krivas 17 (8/9 dvit., 11 atk. kam., 2 blok., 25 naud.), Ugnius Jaruševičius 14 (6/9 dvit., 7 atk. kam., 2 blok.), Dominykas Stenionis 12 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Dovydas Butka 9 (2/3 trit., 7 atk. kam.), Titas Sargiūnas 7 (2/7 dvit., 4 rez. perd.).

„Perlas Energija“: Arnas Adomavičius 24 (7/12 dvit., 0/6 trit., 10/11 baud., 6 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam., 33 naud.), Lukas Valantinas (4/9 dvit.) ir Jokūbas Rubinas (2/4 trit., 4 per. kam.) po 11, Augustinas Kiudulas 8 (5 atk. kam., 2 blok.), Matas Mačijauskas 7 (6 atk. kam.).