Pirmosiomis mačo minutėmis du varžovus įveikęs pasižymėjo Paulius Jankūnas, tritaškį įmetė Mantas Kalnietis, o po Marko Popovičiaus perdavimo įdėjo Robertas Javtokas. „Juventus“ puolėjas Arūnas Vasiliauskas įskraidino du tritaškius ir pusę minutės leido savo komandai būti priekyje 8:7.

Komandinį krepšinį žaidę žalgiriečiai greitai susigrąžino iniciatyvą po taiklių P.Jankūno ir R.Javtoko metimų. Tuomet šeimininkai suaktyvino veiksmus gynyboje ir spurtavo 13:0. Sėkmingą atkarpą tritaškiu pradėjo M.Popovičius, tada jis trečią kartą atliko rezultatyvų perdavimą R.Javtokui, P.Jankūnas pridėjo dvitaškį su pražanga, o DeJuanas Collinsas – 5 taškus (24:10).

Vėliau po DC perdavimų atakas užbaigė Dainius Šalenga bei Milovanas Rakovičius ir po 10 minučių žaidimo „Žalgiris“ pirmavo 30:16.

Per daugiau nei penkias antrojo kėlinio minutes „Žalgirio“ gretose pasižymėjo tik galingai po krepšiais kovojęs Tadas Klimavičius (32:25).

Taškų sausrą po M.Kalniečio perdavimo nutraukė R.Javtokas ir Vytenis Lipkevičius. Kiek vėliau kamuolį perėmęs V.Lipkevičius atliko perdavimą lengvam M.Popovičiaus metimui, o šis kitoje atakoje asistavo M.Kalniečio tritaškiui – 41:27. „Juventus“ pelnė 5 taškus iš eilės, bet netrukus tokio paties atsakymo iš Tomo Delininkaičio. Įpusėjus rungtynėms „Žalgiris“ buvo priekyje rezultatu 48:34.

Trečiojo kėlinio pradžioje abi komandos sunkokai rinko taškus. Tarp žalgiriečių išsiskyrė M.Popovičiaus ir M.Rakovičiaus tandemas. Po pirmojo perdavimų vidurio puolėjas dukart sėkmingai užbaigė atakas, o pats Popas pridėjo du baudos metimus – 58:39. Per kitas 5 minutes „Žalgirio“ puolimas visai sustojo. Tikslą pasiekė tik trys baudų metimai, o „Juventus“ pelnė net 16 taškų. Nepaisant to, kauniečiai išsaugojo 6 taškų persvarą – 61:55.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui šeimininkai vėl susiėmė ir nutolo nuo varžovų. M.Popovičius taikliai metė iš toli, R.Javtokas dėjimu užbaigė ataką, o M.Kalnietis pelnė 5 taškus iš eilės. Pranašumą iki 20 taškų padidino V.Lipkevičius, Mario Delašas ir M.Rakovičius – 77:57. Žalgiriečiai šiose rungtynėse atliko net 26 rezultatyvius perdavimus ir po dar 4 M.Rakovičiaus taškų laimėjo mačą rezultatu 81:60.

„Žalgiris“: Milovanas Rakovičius 15, Mantas Kalnietis 11, Marko Popovičius 10 (8 rez. perd.), Robertas Javtokas 10.

„Juventus“: Arūnas Vasiliauskas 16, Romanas Gumeniukas 10 (7 atk. kam.), Gediminas Maceina 9.

"Sakalai" įrodė savo pranašumą prieš nuostabiai rungtyniavusio Š.Vasiliauskio vedamą "Lietkabelį"

Pergalę iškovojo Vilniaus "Sakalai" (5-15), namuose 94:74 (25:19 22:22 21:14 26:19) nugalėję turnyrinės lentelės kaimynus, Panevėžio "Lietkabelį" (4-16).

Savo persvarą aikštės šeimininkai krovėsi po truputį ir laimėjo net tris kėlinius iš keturių, o vos vienas baigėsi lygiu rezultatu.

Ekipoms šios rungtynės buvo ypač svarbios dėl to, kad jos abi turėjo tiek pat pergalių, tad "Lietkabelis" galėjo aplenkti varžovus. Visgi panevėžiečiams to padaryti nepavyko, o "Sakalai", likus sužaisti tik dvi rungtynes reguliariajame sezone, žengė žingsnį link išlikimo Lietuvos krepšinio lygoje.

Pralaimėjusiųjų neišgelbėjo nė nesulaikomas Šarūno Vasiliausko žaidimas. Gynėjas per 34 minutes pelnė 30 taškų (10/13 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 10/11 baudų metimų), atkovojo 4, prarado 1 ir perėmė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas, pats prasižengė 2 kartus ir surinko 43 naudingumo balus.

"Sakalai": Arnas Butkevičius (5 atk. kam., 5 rez. perd., 22 n.b.) 18, Laurynas Samėnas (7 rez. perd.) 14, Augustas Pečiukevičius (5 atk. kam.) 13, Virginijus Sirvydis ir Arvydas Gydra (7 atk. kam.) po 11, Paulius Joneliūnas (7 atk. kam.) 9.

"Lietkabelis": Šarūnas Vasiliauskas (5 per. kam., 9 išprv. praž., 43 n.b.) 30, Šarūnas Kulevičius ir Ernestas Ežerskis po 11, Vaidas Čepukaitis (10 atk. kam., 7 išprv. praž.) 9.

J.Mačiulis žaidė gerai, tačiau "Neptūnas" nepasigailėjo "Baltų"

Svarbią pergalę iškovojo vis dar bandantys į atkrintamąsias varžybas patekti Klaipėdos "Neptūno" (8-12) krepšininkai, šį kartą namuose 85:59 (18:13 17:14 24:20 26:12) sutriuškinę Kauno "Baltus" (9-11).

Kadangi dėl pasikeitusio BEKO-LKL formato į aktrintamąsias varžybas patenka tik pirmąsias 6 vietas užėmusios komandos, "Neptūnui" reikia iškovoti dvi pergales - prieš "Palangą" ir "Sakalus", nors yra teorinių galimybių, kad klaipėdiečiams pakaks ir vienos.

Taip pat didelę reikšmę turės ir "Kėdainiai - Triobet" bei "Baltų" ekipų rungtynės prieš "Lietkabelį" ir "Šiaulius" - tiek kėdainiečiams, tiek kauniečiams iki reguliariojo sezono pabaigos liko dvikovos prieš šias ekipas.

"Neptūnas": Laurynas Mikalauskas (6 atk. kam., 29 n.b.) 27, Artūras Valeika (11 atk. kam.) 12, Evaldas Dainys (5 atk. kam., 7 rez. perd.) 10, Mindaugas Girdžiūnas ir Raimundas Danys (5 atk. kam.) po 9.

"Baltai": Jonas Mačiulis (6 atk. kam., 8 išprv.praž.) 20, Vytenis Čižauskas 10, Gediminas Žylė (10 atk. kam.) 8.