Vašingtono „Wizards“ komanda ir antrą kartą svečiuose 101:99 (31:20, 25:29, 14:26, 21:16; 10:8) po pratęsimo įveikė Čikagos „Bulls“ klubą ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja jau 2:0.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 4 min. „Bulls“ dar buvo priekyje 91:85, bet per likusį laiką nebesukrapštė nė taško, o varžovai atsakė šešiais (visus juos pelnė Bradley Bealas) ir išplėšė pratęsimą. Jame „Wizards“ iškart šovė į priekį (101:95) ir nebeišleido iniciatyvos iš savo rankų.

Pirmas rungtynes jie laimėjo 102:93.

„Bulls“: D. J. Augustinas 25, Tajus Gibsonas 22 (10 atk. kam.), Joakimas Noah 20 (12 atk. kam., 5 klaidos), Kirkas Hinrichas 12 taškų.

„Wizards“: Bradley Bealas 26 (4/7 tritaškiai), Nene 17, Johnas Wallas 16, Martellis Websteris 10 taškų.

Tuo metų kitoje Rytų atkrintamųjų varžybų poroje Indianos „Pacers“ savo arenoje 101:85 (21:26, 27:26, 31:13, 22:20) nugalėjo Atlantos „Hawks“ kolektyvą ir išlygino serijos rezultatą – 1:1.

Nors antro kėlinio pabaigoje „Hawks“ dar pirmavo (52:46), šeimininkai surengė spurtą 41:13 ir ketvirtame kėlinyje intrigos jau nebeliko – 87:65.

„Pacers“: Paulas George'as 27 (5/7 tritaškiai, 10 atk. kam.), Luisas Scola 20, George'as Hillas 15, C. J. Watsonas 10 taškų.

„Hawks“: Paulas Millsapas 19, Jeffas Teague 14, Louisas Williamsas ir Mike'as Scottas po 11 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)