Nugalėtojams 18 taškų pelnė Laimonas Kisielius, o jam geriausiai talkino po 15 pridėję Vytautas Šulskis (8 atk. kam.) ir Vaidas Čepukaitis (9 atk. kam.), 14 įmetęs Vilmantas Dilys ir 11 surinkęs Šarūnas Vasiliauskas (6 rez. perd.).

Varžovų gretose dviženklį taškų skaičių surinko tik Edgaras Jeromanovas (13) ir Ugis Pinete (10).

Kitame B grupės susitikime „Jekabpils“ (1/1) su lietuviais ne itin sunkiai 84:65 (23:13, 14:20, 22:19, 25:13) pranoko Talino TTU (0/3) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Ronaldas Rutkauskas latvių ekipai per 32 minutes surinko 17 taškų (8/10 dvit., 1/1 baud. met.), atkovojo 9, prarado 1 kamuolį ir surinko 23 naudingumo balus.

Tuo metu iš „Šiaulių“ klubo atleistas Modestas Kumpys per 31 žaidimo minutę pasižymėjo 15 pelnytų taškų (4/6 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud. met.), 8 atkovotais ir 3 perimtais kamuoliais, 2 klaidomis ir 21 naudingumo balu.

Pralaimėjusiųjų neišgelbėjo net ir puikus Kiuro Akenpargo pasirodymas – gynėjas pelnė net 32 taškus (8/12 dvit., 5/11 trit., 1/2 baud. met.).